Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Modelleme&Animasyon Tasarımcısı Çalışma Arkadaşı Arıyoruz - Türkiye Geneli

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
3D Modelleme&Animasyon Tasarımcısı Çalışma Arkadaşı Arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Tasarımcı arkadaşların kullandığı yazılımlar konusunda bir kısıtlama yoktur.Ancak tercih ettiğimiz yazılımlar ;
- Autodesk 3Ds Max
- Autodesk Maya
- Maxon Cinema 4D
- Adobe After Effect
- Pixologic Z-Brush

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,Vertex Studio isminde yeni bir oluşumun başlangıcındayız.Bu oluşum başlangıçta "internet üzerinden" gerçekleştireceğimiz,uygun şartlarda "şirketleşmeye" uzanmak istediğimiz bir oluşumdur.Bu yeni oluşumda yer alacak arkadaşlarla başarılı işlere imza atmak ve Vertex Studionun temellerini bu arkadaşlarla atmak istiyoruz.Bizimle çalışmak isteyecek arkadaşların fikirleri dahil olmak üzere yeteneklerine ihtiyaç duyuyoruz.Çalışacak arkadaşlar Freelance olarak Proje usülü çalışacak.Pazarlama işlemi sonucunda ulaştığımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda aşağıdaki işlemleri yapabilen arkadaşlara ihtiyacımız var ;
- Mimari Modelleme ve Görselleştirme,
- Organik Modelleme,
- Mimari,Endüstriyel Animasyon,
- Karakter Animasyonu,
- FX Tasarımcısı
Lütfen Dikkat : Yukarıdaki özelliklerin tamamını barındıran arkadaşlar değil,yukarıdaki özelliklerden biri konusunda uzmanlığı olan arkadaşların iletişime geçmesi rica olunur.

Katılım sağlamak isteyen ve özellikle İstanbulda yaşayan tasarımcı arkadaşlarla bir araya gelerek tanışmak ve istişare etmek istiyoruz.

E-posta: chechen04@hotmail.com

Telefon: 0554 591 57 86

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
İletişim bilgilerini gönderen ve ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Tek tek E-Maillere cevap verme fırsatım olmadı henüz ancak en kısa zamanda görüşebileceğimiz bir plan kurmak istiyorum.Bir diğer ricam ilan ile ilgili irtibata geçen arkadaşların lütfen örnek çalışmalarının bulunduğu bir föy,web adresi,portfolyo vs göndermeleri..

Teşekkür ediyorum

vinyard

🌱Yeni Üye🌱
autodesk maya

merhaba.yazmis oldugunuz programlardan Autodesk Maya programina hakimim.Beraberinde Realflow ile de ilgilenmekteyim.hotmailden ekledim sizleri ancak henuz kabul gormedi sanirm.yapmis oldugm bir calismayi asagidaki linkte sunuyorum.tesekkurler

Hür Serhat ÖZ

MuratCelik

Generalist
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.muratcelik.in
Merhaba arkadaslar...Güzel bir oluşum içerisine girmişsiniz...yardımcı olmamı istediginiz bir konu olursa bende buradayım...herkese iyi çalışmalar...

murat@blurlight.com
0553 232 06 83

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle ilana göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.Başvuruları inceleyen arkadaşımızın geçtiğimiz ay sonlarında annesinin vefatı üzerine memleketine gitmek zorunda olması ve yoğun talepten ötürü bazı arkadaşlarımıza geri dönüş yapamadık maalesef.

İlanı yayınladığımız günden bugüne 132 başvuru aldık.Bu ilgi bizi sevindirse de yoğun e-mail trafiğinde geri dönüşte geç kaldığımız arkadaşlarımız oldu.Bu aksaklıktan ötürü özür diliyoruz ve çalışmalarınızda sonsuz başarı diliyoruz.Ne yazıkki bazı arkadaşlarımız başvuru sırasında örnek çalışmalarını gösterebilecekleri kaynak belirtmemişler.Bu bizim oldukça sıkıntılı bir durum oldu.Ancak inceleme neticesinde 10 arkadaşımızla anlaşma sağlandı ve şuan için belirlediğimiz kotaya ulaşmış bulunmaktayız..

Tekrardan ilgi gösteren arkadaşlara teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

Bu İlan geçerliliğini yitirmiştir.

Teşekkür ederiz