Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3ds max'a yeni basladim

medobi

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar 3ds max'a yeni basladim bana biraz yardimda bulunurmusunuz
3ds max 2010 programini satin aldim bulundugum is yerinde kalmam icin 1 ayda 3ds ogrenmem mecburi herkezden yardim bekliyorum

simdiden herkeze tesekurler

Benzer konular

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
1 Ayda mı?

1 "Ay"da Yaşayabilen Öğrenir.

Derslerini İndirmen En Az O Kadar Sürer Zaten.. Ne Yapman Gerekiyor Max'te?

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
3ds max 2010 programini satin aldim bulundugum is yerinde kalmam icin 1 ayda 3ds ogrenmem mecburi herkezden yardim bekliyorum

seni böyle bir şeye zorlayan insanlara üzülüyorum !!! 1 ayda öğrenileceğine inançları varsa, bu işi kendileri öğrenmeliler, imkansız, zaten öğrenemez diyorlarsa, sen o işi bırak, insanların içlerinden ne geçirdiklerini bilemeyiz, ama 1 ayda program nasıl açılır, kapanır, Max ne işe yarar onu öğrenebilirsin, 1 ayda buda büyük başarı bence , sende max 'in nasıl bir şey olduğunu karşındaki insanlara anlatırsan bunu senden isteyenler, fikir değiştirip belki üzerine zam bile yaparlar

ismilby

🏅Acemi Tasarımcı🏅

1 ayda 3dmax de ne yapabileceğini bile öğrenemezsin üzgünüm ama bu programa senelerini verenler bile ben bu programı tam hakimim diyemiyolar !
Bence sen iş bakmaya başla...

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
1 ayda 3dmax de ne yapabileceğini bile öğrenemezsin üzgünüm ama bu programa senelerini verenler bile ben bu programı tam hakimim diyemiyolar !
Bence sen iş bakmaya başla...

O kadarda karamsar olma :) belki patronlar programı karıştırmış olabilir,belki paint öğren demişleridr, yada, seni teşvik etmek için böyle bir zaman dilimi belirlemiş olabilirler, 1 ayda max öğren diyenler , program hakkında bilgileri vardır diye düşünüyorum, eğer yoksa, zaten ne yapıcaklar max 'i , çok ilginç geldi bana, buna karşılık 1 ayda maaşımı 3 misline çıkarın dersen, onların isteklerine karşın, seninki hiçde anormal olmaz, sen çıkmadan önce şansını dene derim . başarılar dilerim

medobi

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar yorumlarinizi okudum sizler igi dusunuyorsunuz ben unuverstey simdi bitirdim is bulmak biras zor bildiginiz gibi ben zaten 2 ay max'le ugrasiyorum ama bagzi seylerde kendimi tamamlamam gerekki iste kalabileyim derdimi anlatabildimmi

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
Şunu Söyleyebilirim Max'in Arayüzünü Öğrenip İlk Çalışmamı Yapmam Tam Olarak 1 Ay Sürdü.
Tam Anlamıyla Öğrenemesende Benim Yaptığım Yada Daha İyisini Bence Yapabilirsin...

Mail Adresi Vermek Yasak Oluğu İçin Buradan Veremiyorum. Gökhandan Rica Ediyorum Özelden Arkadaşa Msn Adresimi Verebilir mi? Çokmu Şey İstemiş Olurum Gökhan?:)

medobi

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bana nekadar yardiminiz dokunursa size okadar minnettar kalirim

huseyin kardes senin yapmis oldugun bu deneme gercekten cok guzel bu seviyeye kadar ogrenebilsem bana yeter simdilik ben sonra ilerletiririm

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
Zaten Olay O Dersler Sana Bir Yere Kadar Bilgi Verir Sonrası Sana Kalmış..

**** Bana Ulaşabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

medobi

🌱Yeni Üye🌱
sagol gokhan kardes msn'de gorusuruz