Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

70x100 afiş

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
reklam firmasının reklam afişi :D asansöre koyacağız.

eksiklerimi öğrenmek istiyorum :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Eksik firma adı, faaliyet alanı, varsa logosu, bu afiş açılış, kutlama, kampanya vs. ne ile ilgili çıktıysa hakkında bilgi vs vs. Kim ne hiç belli olmuyor ama görsele bayıdım ve slogan da çok iyi ...

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eksik firma adı, faaliyet alanı, varsa logosu, bu afiş açılış, kutlama, kampanya vs. ne ile ilgili çıktıysa hakkında bilgi vs vs. Kim ne hiç belli olmuyor ama görsele bayıdım ve slogan da çok iyi ...
firma adı adresi aşağıda blur şekilde logosuda öyle aynı şekilde ve kampanya kutlama falan değil bilinirlik artsın diye bi kaç yerin asansöründe asılı olacak. faaliyet alanı indoor outdoor matbaa promosyon her çeşit iş var yani :D

Son düzenleme:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
ovvvv süpersin yaaa o kadar dikkatli olmama rağmen onu görememişim teşekkür edeerim keşke afiş hakkında da yorum yapsaydın

Dikkat çekici ancak firma bilgileri aşırı küçük bana göre, biraz daha ön plana çıksın ki amacına ulaşsın, bu afiş neyin nesi diyerek firma ismi aramayalım. Firmayı anlatan bir cümlede alt tarafta olabilirdi.

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında logo yeterince büyük diktörkgen olan logo adres biraz daha büyüyebilir

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle emeğinize sağlık benim dikkatimi balon dekupeleri çekti .. Biraz resimle iç içe geçirmekte lazım :) Balonların kenarlarına az bir blur verip resimle kaynaştırabilirsin.. Bazı balonların dekupelerini tekrar kontrol et :) Genel olarak bakıldığında fikir güzel ..