Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Accurate 4 Hakkında Sorularınız & Çözümleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Accurate 4 ile ilgili sorunlarınız bu başlık altında çözülecektir.

Benzer konular

tebet

🌱Yeni Üye🌱
slm bana bu pogram lazım elinizde varsa benimle paylaşırmısınız.
bu işe yeni başladım yardımınızı bekliyorum...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın tebet mail adresi vermek yasaktır.

tebet

🌱Yeni Üye🌱
üçretsiz program varmı :)))))))))))))))))))

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
üçretsiz program varmı :)))))))))))))))))))

Sanırım ücretsiz demek istediniz?

Bilemiyorum ücretsiz program varmı. Fakat forumumuzda kurallarda da belirtildiği üzere illegal yoldan program dağıtımı yapmak ve istemek yasaktır!

Sdra_T

🌱Yeni Üye🌱
Accurate 4 ile ilgili sorunlarınız bu başlık altında çözülecektir.

ne kadar güzel olmuş kardeş bende ne zamandır böyle bi ortam arıyordum vallahi nakışcıların sesi olmuşsunuz.Bende az çok anlarım accurateden.Herzaman yardıma hazırım.Şimdi iş bize düşüyo bütün nakışcıları grafikerler net e yönlerdirmeye.Yolunuz açık olsun.

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
ne kadar güzel olmuş kardeş bende ne zamandır böyle bi ortam arıyordum vallahi nakışcıların sesi olmuşsunuz.Bende az çok anlarım accurateden.Herzaman yardıma hazırım.Şimdi iş bize düşüyo bütün nakışcıları grafikerler net e yönlerdirmeye.Yolunuz açık olsun.

teşekkürler dostum. ;)

asieasie

🌱Yeni Üye🌱
eos 2 ve 3 kullanıcısıyım Accurate programı var bende lisanslı almıştım ama eos 2 ve 3 ten karışık geliyor bunun programın kullnımı için yardımı olabilecek kaynaklarınız varmı acaba
şimdiden teşekürler:)

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
eos 2 ve 3 kullanıcısıyım Accurate programı var bende lisanslı almıştım ama eos 2 ve 3 ten karışık geliyor bunun programın kullnımı için yardımı olabilecek kaynaklarınız varmı acaba
şimdiden teşekürler:)

Merhaba,
dediğiniz 3 programı da kullanıyorum.. garanti veriyorum ki, eos 3 içlerinden en iyisi, en kullanışlısı ve en kolay anlaşılır olanı:) accurate ilk başlarda bana da çok karısık gelmişti, eos3 te hiç zorluk cekmemiştim, eger eos3ü biliyorsanız, accurate'ye geçmenizi tavsiye etmiyorum.. eos3'te uzmanlaşın, wilcom'dan da iyiymiş bu diye düşünebilirsiniz. ayrıca tüm hataları giderilmiş olan eos3.015 versiyonu var bunu deneyin. bildiğim kadarıyla accurate ile ilgili kaynak biziz. sora sora öğrenebilirsiniz..

zeynep iskender

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar desinatörlük kursu ararken burayı buldum ve cok sevındım bulduğuma :)
ben uludağ üniversitesi el sanatları bölümünü birincilikle bitirdim ve benimde alan dersimdi desen tasarımı,fakat programı okul satın almadığı için bilgisayarda değilde elde çizim yapıyorduk hep, bi nakış firmasında stajımı yapmıştım ve orada accurate programı üzerinde az da olsa kendimi geliştirdim bunu ilerletmek için nakış desinatörlüğünü istiyorum ve bu yüzden kurs arıyorummmmmm istanbulda anadolu yakasında oturuyorum kursa hangi köşede olursa gitmeye razıyım acaba bilenler varsa beni yönlerdirir mii??şimdiden teşekkürler...

xbar

🌱Yeni Üye🌱
accurate kursunu resmi olarak best bilgisayar tarfından veriliyor fakat nakış desenciliğini öğrenmen için bence önce nakış makinesinde çalışman lazımki iyi desenci olasın sonra bu işte artık ekmek yok bence kariyerini başka dalda yap yinede başarılar

zeynep iskender

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim xbar,peki hangi dalları önerirsin bu konuda da bilgilendirisen sevinirim.Çizim alanında kendimi geliştirmek istiyorum ama işte iş bakımından benimde pek bi bilgim yok,hangisinde ekmek varsa anlatıver:)

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Merhaba,
ben bu programları kendi kendime öğrendim yani sizde kendi kendinize kısa bir sürede öğrenebilirsiniz, ama tabi tecrübe işi bu,
bn kurs da veriyorum ama madem bilgi sahibisiniz kursa boşa para vermenize gerek yok ve kurs fiyatları çok arttı. beleş msn de anlatsam bile öğrenirsiniz, ve emin olun ekmek bu işte çok:) ben bu yıl öss ye hazırlanıyorum ilk yıldan gireyim diye işyerimden ayrıldım ama çok iyi para kazanıyodum, desinatör arkadaslarımda var, yetişkinlere 2 milyar filan veriyorlar..

Öğretebilceğim Programlar
nakışla ilgili:

accurate 4 (iyi)
eos2(süper)
eos3(süper)
wilcom es 2006(iyi)
tajima x2 pulse( az)

baskıyla ilgili:
photoshop cs 3 (iyi)
coreldraw x4 (iyi)

özel mesaj atıyorum irtibat bilgilerimi yazdım, elimden geldiğince yardımcı olurm..

zeynep iskender

🌱Yeni Üye🌱
mesajını aldım kardeşim çok sağol ama bana msn adresini özel mesaj atar mısın tekrardan.şimdiden teşekkür ederim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki neden "msn" de? Burada anlatsanız insanlar faydalansa kötü olur mu ? Yoksa forumda olmamızın anlamı ozaman mı netleşir?

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Böyle bir şey söz konusu olamaz, yanlış anlamayın volkan bey,
Şey'de nedenini yazdım,

bektas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar bende İzmir'de oyuruyorum. 14 yıllık matbaalarda grafikerlik yaptıktan sonra işi bıraktım ve o kurs senin bu kurs benim geziyorum. Kendime Bernina marka ev tipi bir nakış makinası aldım. Elimde desen çok fakat ne nakış programı var elimde nede nakış programından anlıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...