Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Accurate 4 Hakkında Sorularınız & Çözümleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkayefe

🌱Yeni Üye🌱
accurate programını öğrenebilmek istiyorum lisanslı program mevcut, kendi kendime çalışmayı denedim ama pek başarılı olamıyorum tavsiye edebileceğiniz kurs yada vs. varsa sevinirim.

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
accurate için kursa gitmeye değmez. eos3 daha basit daha kaliteli bir program . tavsiye ederim..

livanelim

🌱Yeni Üye🌱
mrb bir nakış firmASINDA ÇALIŞIYORUM ACCURATE4 KULLANIYORLAR BUNUN KURSU VARMI VARSA NERDE BEN ÜMRANİYEDE OTURUYORUM DESENİ ÖGRENMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
evet kursu var, nakış firmasında ne iş yapıyorsunuz?. ayrıca accurate4ten cok daha kaliteli programlar var para verip kursa gitmeye karar verdiyseniz daha iyi bir program öğrenebilirsiniz..

livanelim

🌱Yeni Üye🌱
deseni ögrenmek için girdim daha dogrusu ögretcez dediler fakat 2 ay oldu hiç bişey ögretmediler ben üni yi nakış üzerine okudum fakat bi türlü şansım iyi gitmiyo sanırım patron ögretcez diyo fakat desenci arkadaş buna meyilli deyil sebebi yer kaygısı sanırım çok büyük bi firma olmasada sırf bişeyleri daha iyi ögrenmek amacıyla girdim fakat durum böyle olunca sabrediyoruym işte o yüzden accurate4 porogramını ögrenmek istiyorum önce şimdilik buna ihtiyacım var daha sonra tabi kendimi geliştiricem

ayrıca böyle bir site oluşturdugunuz için çok mutlu oldum teşekkürler

bide anadolu yakasında desen ögrene bilcegim kurslar varmı yoksa karşıda bir yerde varmış fakat ben tam bilmiyorum eger biliyosanız benide bilgilendirirseniz çok mutlu olurum tşk

yada accurate4 ü ögretecek iyi birine ihtiyacım var bu kişiyi nasıl bulabilirim acaba tşk

kerso by size ulaşmak ne kadar zormuş

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
bu geç mesaj için çok üzgünüm. özel mesaj kutum dolu olduğu için mesaj da atamadınız sanırım:) şimdi gördüm 5 msj ard arda:) elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım. kurs yeri vb. seyleri forum üzerinden vermem pek doğru olmaz. numaram: sıfır-beş-üç-sıfır-sıfır-dokuz-yüz....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...