Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acemiliklerim ama yorumlarınızı bekliyorum =)

neseisildak

🌱Yeni Üye🌱
rZ0GJ.jpg

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben genede bi resim yükleyebilmişsindir sandımıdı.. ama hakkatten acemiymişsin.. genede yorum yapiim.. olmamış.. çalışman lazım.. kendini geliştirirsen olcak.. bozma moralini.. daha kötülerinide gördük.. en azından konu açabilmişsin..

prograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pro-graf.com
fikir güzel ama teknik yanlış matbaayıda düşünerek tasarım yapman daha yararlı olur ;)

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo kısmına biraz daha özen gösterirseniz daha iyi olur. Başarılar.

caneralcilioglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Olmayacak diye bir şey yok. Piyasada ki emsallerini göre en azından emek verildiği belli. Logo üzerinde düzenlemeler yap ve hatta arka beyaz kısımda renk sadece beyaz olarak kalsın blur'luğu bırak. Background olarak karbon kaplama tarzı bi arka plan kullanıp opacity düşürürsen göze hitap edeceğini düşünüyorum.

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kartvizitinde siyah kullanma derim daha iç açıcı olur..

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence zamanlar renk uyumunu çözeceksin ve zamanla daha iyi işler çıkaracaksın. uygulama doğru renk uyumu yanlış derim ve matbaa da siyah biraz risk gibi oldu siyah her zaman güzel çıkmaz beyaz zemin garantidir :D

ates2005

🌱Yeni Üye🌱
Arkaplana karbon tarzı bir texture kullanıp logonun arkasındaki beyaz alanı tamamen kaldırarak ve renk uyumunu düzelterek güzel bir çalışma haline gelebilir... ;)