Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acil avrupa yakasında yetiştirilmek üzere 2.öğretimde okuyan öğrenci

B-RoCK

🌱Yeni Üye🌱
Beykent meslek yüksek okulunda grafik okuyurom 2. öğretim öğrencisiyim akşam 4 e kadar boşum.Acil işe ihtiyacım var hem maddi açıdan hemde kendimi geliştirmek açısından, özelliklede kendimi geliştirmek için çünki okuldan verilen eğitimi yeterli bulmuyorum önemli konular yerine saçma teferruatlarla daha çok ilgileniliyor oysa ben bu alanda kendimi gerçekten iyi yetiştirmek istiyorum.çok uzun bir süredir bilgisayar sektöründe olduğum için kendimi hızlı yetiştireceğime inanıyorum.(win 3.1 hatta dos kullandığımı hatırlarım zamanında).İlanımı okuma sabrı gösterdiğiniz için teşekkür eder ilgilenirseniz sevinirm. iletişim için mail gönderebilirsiniz

burakinan@windowslive.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

B-RoCK

🌱Yeni Üye🌱
En azından yorum yapıp tavsiyede bulunsaydınız :)

B-RoCK

🌱Yeni Üye🌱
Dikkatinizi çekerim akademik eğitim alıyorum staj yapıp kendimi geliştirmek istiyorum

Tamamını okursanız sevinirim!
Öncelikle şunları söyleyeyim Benykent üniversitesinde grafik tasarım bölümünde ikinci öğretim okumaktayım yani piysadaki staj veya iş başvurusunda bulunan bir çok insan gibi kursa gitmiş veya oturup evde videolu tutoriallerden Adobe serisini öğrenen operatörlerden değilim akademik eğitimini alan tasarımcı adayıym.Eğitimimin ilk senesi olasına rağmen okulda öğretilen teorik bilgilerin yanı sıra piyasaya girip uygulama kısmında kendimi olabildiğince hızlı ve iyi geliştirmek istiyorum.Gelelim işle ilgili bildiklerim konusuna Gerekli tasarım , yaratıcılık ve reklamcılıkla ilgili torik bilgilere sahibim.Programlardan PhotoShop, Freehand, İllustrator bilgim mevcut fakat daha önceden bahsettiğim gibi ilk senem olduğu için fazla hakim değilim ama en kısa sürede kendimi geliştirebileceğime sizi temin ederim ayrıca şu an 3DsMax ile 3D tasarmada çalışmayada başlamış bulunuyorum. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim ve ilgilenirseniz sevinirim.

iyi çalışmalar​

Burak İNAN

İletişim
burakinan@windowslive.com
Tel:05542541474​

alkalemyazeline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul Avrupa Yakası, Mahmutbey / İSTOÇ'da bulunan firmamıza yetiştirilmek ücret talep etmeyecek, eti senin kemiği benim düzeninde eğitimini alacak, bu mesleğe aşık, ama gerçekten Yalnızca AŞK için çalışabilecek arkadaş aramaktayım.

Ne Öğreneceksiniz?

Şirketimiz reklam ajansı veya Matbaa değildir, kendi bünyemizde bulunan reklam departmanı için stajyer adayı olan arkadaşımın öğrenecekleri şunlardan ibaretdir.

Meslekte 10. yılım itibari ile bildiğim gördüğüm öğrendiğim ve uyguladığım ne varsa, tüm bunlardan istifade edebilecektir, Stüdyomuzda ürün fotoğraf çekimi üzerine eğitim alacaktır, Ofset, serigrafi.dışmekan,ambalaj, baskılı ve baskısız reklam unsurları, Grafiker olmaktan ziyade reklam adına da bilinçlenecek, operatör ile tasarımcı arasındaki farkı, farkında lığıyla yakalayabilecek. Kısacası özel sektörde yoğun faal olan bir şirketin tüm işleri ile meşgul olacak ve bilinç kazanacaktır grafik@timon.com.tr mail adresime iletişim bilgilerinizi ve kendinizi kısaca anlatan bir CV göndermenizi rica ederim...

Teşekkürler.