Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acil yardım istiyorum lütfen:(

esmerve

🌱Yeni Üye🌱
frehandde çalışıyorum bazen açtığımda bütün resimlerim x işareti şeklinde çıkıyor.linkleri kayboluyor bunu nasıl çözerim lütfen işverenlerim çok üzerime geliyorlar ve bu aralar işler çok yoğun bunu çözemiyorum lütfen yardım edin bunalıma girmek üzereyim iş strei beni mahfetti :/

fabriktasarim

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmayla kullandıgın resımlerı aynı klasorde saklaman gerek yada fotoğraflarını embetlemelisin.

skynetoktay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir tane çalışma klasörün olsun, burda çalışmalarını akyıt edersin çalışırsın , işlemlerin bitince gerekli yere taşırsın. bol şans

esmerve

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim ilginize zaten aynı klasör çalışıyorum ama sorunumu çözdüm bu aralar güzel gidiyor.birde son bir şey soracağım tel dikiş bir baskı çalışması göndereceğim çift sayfa basılması gerekiyor çünkü resimleri çift sayfa açtım.baskıya gönderirken forma şekli nasıl olmalıdır.mesela 1. sayfanın yanına kaçıncı sayfa gelmelidi.formaya uygun olması için bunun bir şablonu varmıdır. acaba... cevaplarınızı için şimdiden teşekkürler...

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
forma

teşekkür ederim ilginize zaten aynı klasör çalışıyorum ama sorunumu çözdüm bu aralar güzel gidiyor.birde son bir şey soracağım tel dikiş bir baskı çalışması göndereceğim çift sayfa basılması gerekiyor çünkü resimleri çift sayfa açtım.baskıya gönderirken forma şekli nasıl olmalıdır.mesela 1. sayfanın yanına kaçıncı sayfa gelmelidi.formaya uygun olması için bunun bir şablonu varmıdır. acaba... cevaplarınızı için şimdiden teşekkürler...

Merve kaç sayfalık bir işten bahsediyoruz detaylı bilgi verirsen yardımcı olurum.
1 forma'da 16 sayfa vardır.

esmerve

🌱Yeni Üye🌱
48 sayfa + kapak olan 30x30 boyutlarında olması gereken bir katalog çalışmasıdır.Bunu en kolay şekilde nasıl sıralayabilirim baskı için sayfaların arasında boşluk olmamasu gerekiyor.Bu bir termal otel projesi olduğu için roje görselerini çift sayfa açtık geniş geniş görmek için.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim:)