Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acil Yardım Lazım

alperilhan

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar şimdi yapmak istediğim şey şu ; 15x21 bir resim var ben bunun sağ üst köşesine başka bir 6,5x9 ölçüsünde resim eklemek istiyorum. olay şu ki 15x21 resim sabit yani hep aynı fakat yapıştıracağım resim sürekli değişiklik gösterecek yani ben klasöre yol göstericem ordaki resimlerin hepsi 6,5x9 olarak 15x21 resmimizin sağ üst köşesine yerleşecek bunu yapmanın yolu nedir acaba bana bir yardımcı olurmusunuz...

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Photoshop'ta istemiş olduğunuz bu işlemi ,
İmage > variables bölümünden yapabilirsiniz
nette aradığınızda (Photoshop variables) bu konu hakkında dersler bulabilirsiniz

alperilhan

🌱Yeni Üye🌱
Önerileriniz için teşekkür ederim fakat;
arkadaşlar yanlış anlaşılmış konu şöyle anlatayım 15x21 sayfaya ben 3 adet resim eklemek istiyorum bunların boyutları farklı olacak bir nevi kontak olarak düşünün sayfamızın solundaki resim sabit olacak sağdaki 7x9 sürekli değişecek bunu nasıl yapabilirim yani 15x21 saol üst köşede 7x9 resim sabit bunu kullanarak ben klasörde bulunan bütün 7x9 resimleri bu sayfanın sol üst köşesine tek tek yapıştırmak istiyorum her resmi yapıştırdığımda kaydetip kapatacak ve bir sonraki resmi açacak onuda yine sol tarafa yapıştırıp kapatıcak bu şekilde birşey.