Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ACİLLL hazır İNSERT ŞABLONU

alikader

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar acil insert şablonuna ihtiyacım var işimde acemiyim paylaşırsanız çok sevinirimm..şimdiden teşekkürler.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar acil insert şablonuna ihtiyacım var işimde acemiyim paylaşırsanız çok sevinirimm..şimdiden teşekkürler.

Arkaplan olarak istiyorsanız sitede arama yaptığınız takdirde fazlasıyla bulabilirsiniz. Eğer istediğiniz şablon ise bence bu yola başvurmaktan ziyade kendiniz üretin daha iyi.
Evet işinizde acemi olabilirsiniz.Ancak kötü olsun ama sizin olsun.Ancak bu şekilde mesleğinizde yol katedersiniz.

Hazır kullanmakla ancak günü kurtarırsınız.

papel35

🌱Yeni Üye🌱
senin için bedava çalışırım haha *************

Moderatör tarafında düzenlendi:

frankestein

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nihat beye katılıyorum. bu işte.., reklam dünyasında günü kurtarmaya çalışan insanların, sözüm meclisten dışarı, anlayamıyorum. Bir iş.., küçüğü yada büyüğü farketmez, neden en iyisini yapmak istemeyesinki? bir iş için günlerinin geleceğini feda etmeye değmez. Esinlen ama çalma. senin olsun profesyonelce olsun bakan bir kez daha baksın. hem amötörce olcak hem senin olmucak hemde birileri baktığı zaman belkide direk çöpe attığı o projeler, kimseyi bu sektörde zengin, mutlu ve sayılır bir kariyere sahip kılıcağına kimse inanmaz.

mehmetalisirem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öyle ama bazen o kadar acil yetişmesi ve yoğun olduğun anlar oluyor ki piyasada çalışan (yoğun olarak) tüm arkadaşlar hak verir en azından arada böyle yardımlara ihtiyaç oluyor...

femu_3010

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Meslege yeni başlamak üzere olan bir kişi için. Normal karşılamak lazım. Nihat kardeşim haklısın belki ama fazla caydırıcı. Malum şuan en popüler grafikerler sitesi burası oldugu için arkadaşımız yardım istemiz... Kolay gelsin