Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe InDesign CS3 Türkçe Yardım Dersleri

fberber

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok teşekkürler mapuskus.

Miss_Black

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar,
in design'da iki sütun arasindaki boslugu nasil açabilirim? benim için cok onemli yardimci olursaniz sevinirim.
Ornegin freehand'de iki sutun yaptigimizda yaninda spacing var ordan istedigimiz degeri verip araligiyla oynayabiliyoruz. In design' de nereden yapiyoruz?

ertares

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler arkadaşım

çok iyi oldu, böylece zırt pırt arkadaşların başını şişirmeyiz şu nasıl bu nasıl diye :)

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
merhaba arkadaslar,
in design'da iki sütun arasindaki boslugu nasil açabilirim? benim için cok onemli yardimci olursaniz sevinirim.
Ornegin freehand'de iki sutun yaptigimizda yaninda spacing var ordan istedigimiz degeri verip araligiyla oynayabiliyoruz. In design' de nereden yapiyoruz?
Yazıya sağ tıklayıp
Text Frame Options'dan
Gutter'e değer veriyorsunuz..

fenerlim79

🌱Yeni Üye🌱
link ölmüş galiba hocam yenilermisiniz ben biraz geç kalmısım da:)

whampir19

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm ben sitede indesigne ilk giris hakkında e-book aradım bulamadım elinde olan varsa gönderebilirmi simdiden çok teşekkürler

utumer

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler güzel bir yardım oldu.sağolasın

kupakizii

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.teoman.forumlari.net
yha bu indesign konusunda bana yardım edebilecek birileri var mı acaba.?ben bir proje ödevi olarak matematik ödevi hazırlıyorum...1 ay kadar bir sürem var...kullanacağı resim ve içerik bilgilerini ben vereceğim o sadece tasarlayacak...yardım edebilecek var mı.?

dilek46

🌱Yeni Üye🌱
ya bu ii de ben quarkı indirmeye calışıom inmio onun yerine adobe indesign indirdim fakat bitirme tezim quark oldugu için hoca kabul etmedi ille de quark dioo yaa. int.bakıom ama indiremiom baya eskide kaldı bu prog. ya bana yardım edin quarkı bulun noluuuurrrr....!

qrafix_dyg

🌱Yeni Üye🌱
İndesing programı ne işe yarıyor. Nerelerde kullanılıyor? programı kurdum ama nerelerde kullanacağımı bilmiyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İndesing programı ne işe yarıyor. Nerelerde kullanılıyor? programı kurdum ama nerelerde kullanacağımı bilmiyorum.

Çok sayfalı dergi, gazete, kitap tasarımları yaparken işinize yarayacak özelliklere sahip bir Adobe programıdır.

zukucan

🌱Yeni Üye🌱
off arkadaslar benım ındesıgn ingilizce napıcam

ahmetsagatci

🌱Yeni Üye🌱
Yardım

Arkadaşlar bir konuda yardım isteyeceğim.
Daha doğrusu in design'da olurmu böyle birşey merak ediyorum.
Dersaneye kitap hazırlıyorum. Oluşturduğum master sayfada otomatik sayfa numarasını veriyor fakat diğer mesela 15inci sayfadan sonra diğer üniteye geçtiğimde tekrar 1inci sayfadan başlamasını istiyorum fakat olmuyor. Elle tek tek yazmaktansa Master sayfa kullanarak otomatik olarak yapılabilirmi böyle birşey?

middy

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel paylaşım fakat benim ingilizce hiç bişi anlamadım :(