Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

After effects cs3 yazı sonu efektti..

olcayto526

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar after effects programında yeniyim..Sorunum şu ;

Videolara yazılar ekleyebiliyorum..ama yazı sonunda yazı bir anda küt diye gidiyor..Acaba yazının daha yumuşak bir çıkış yapması için ne yapabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum..Resimli anlatım yapanlara ayriyaten teşekkür ederim..Yardımlarınızı bekliyorum..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

gorselsanat

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mihrac.com
Selamın aleyküm.
Yazının küt diye gitmesinden kastın muhtemelen layer'ın sonuna geliyorsunuz ve küt diye bitmiş oluyor. Resimli anlatım geretkirmeyecek manada tavsiyem şudur.
Text layer'ının üzerine tıklayın, T tuşuna basın. Altta "opacity" diye bir alt layer gözükür.
Sonra timleline okuyucusu/imceç layer'ın en sonundan 2 saniye geriye getirin ve opacity yazan başlığın yanındaki köstekli saat ikonuna tıklayın imleci koydunuz yerde bir keyframe noktası belirecektir.
Daha sonra imleci tekrar yazı layerının tam sonuna getirin. ve opacity yazan yerin karşısındaki/altındaki "%100" yazan yere tıklayın ve onu "%0" yapın. Sonra numlock'tan sıfıra basarak gerçek zamanlı okumasını sağlayın. eğer bu süre yeterli yavaşlıkta kaybolmuyorsa, en başta eklediğiniz keyframe noktasını daha geriye sürüklersiniz.
Umarım faydası olur.
Selametle.