Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ah Su Gencler, Tiyatro Oyunu Afisi

zahidkoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Nigde Universitesi Tiyatro Kulubunun 2007 yilinda oynamis oldugu Turgut Ozakman'a ait olan Ah Su Gencler adlı eserin, tarafimdan duzenlenmis olup kullanilmayan tiyatro afisi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

zahidkoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorun yurt disindan upload ettigimden kaynaklanabilir diyecegim ama oyle olsa diger baglantilarda da sorun olurdu. Yardimlariniz icin tesekkur ederiz efenim... :)

soyluturk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
okansoyluturk.deviantart.com
resmi png olarak yuklemissin boyutu nerdeyse 2 mb olmus. jpg yuklersen daha kolay paylasabilirsin. renkleri sevdim. sade ve hos olmus.

zahidkoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resmi png olarak yuklemissin boyutu nerdeyse 2 mb olmus. jpg yuklersen daha kolay paylasabilirsin. renkleri sevdim. sade ve hos olmus.

aslinda dun yukleme yaparken sorunlarla karsilastik, sagolsunlar bazi arkadaslar benim yerime yuklediler. png oldugunu farketmemistim, uyariniz icin tesekkur edrim.

Bu arada arkadaslar en basta belirttigim gibi bu afis kullanilmadi ama nasil olduysa ozel bir kanalda yayinlanan dizide dekor olarak kullaniliyor. Kullanilmasi benim icin sevindirici bir sey ama orjinal boyutlarda duvarda asili gorunce sok oluyor insan. Bunun icin bir hak iddaa edebilecegimi dusunuyor musunuz?

zahidkoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne yazikki bana ait degil, sanirim bu yuzden bir hak iddaa edemem...

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
:) Dua edin fotoğrafın sahibi sizi bulmamış diyeceğim ama kullanılmamış o yüzden sorun olmaz. Kullanılsa olabilirdi.