Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AI CS3 te sorun yaşıyorum

Ulgen26

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşlar.
Ben yeni üyenizim.adobe ps3 kullanıyordum şimdi yeni yeni ai ye merak saldım. Bu konuda sitenizdeki dersleri kaynak olarak kullanıyorum ancak ai de toolsları seçip sa tıkladığımda diğer tools seçenekleri açılmıyor. Misal olarak rengtangle tool u ellipse tool a çevirmek için sağ tıkladığımda hiçbir seçenek çıkmıyor ve bende bu durumda kareden başka şekil çizemiyorum :rofl: Bunun nedeni ne olabilir acaba sorun tüm tolls lar için geçerli... Bilgisi olan varsa yardım lütfen :crying:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba... forumuza hoş gelsınız... ilk önce konu aşmadan forum kuralları okumalısınız....

İllustrator programı Photoshop programı kardeşi olabilir.. ama bazı şeyler aynı değil... mesela sorunuz... sağ tuşa tıklamak gerekmiyor.. herhangi araç üzerine maus üzerine sol tuşu 1 sn kadar basılı tutmalısınız o zaman lazım olan seçenekler oraya çıkar.....

Ulgen26

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:D Teşekkürler forum kurallarını okudum ama gözümden kaçan birşey mi olmuş bir hata mı yapmışım ki konu açarken??? Evet söylediğiniz gibi ben ps deki bilgim yeter sandım ai kullanmaya ama farkettim ki yetmiyormuş :D çok teşekkürler ilginiz için...