Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AI&EP formatında kiki-cocolar

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
konunc9.jpg

formatı;Aİ;EPS,
boyutu;9mb
resimde de gördüğünüz gibi,çizgi karakterler,belki birilerinin işine bir yerlerde yarar.

dosyayı indirmek için burayı tıklayınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşşekür ederim paylaşım için

Son düzenleme:

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir çok mesajınızda büyük harf kullanıyorsunuz
yasak olduğunu biliyorsunuz çünkü daha önce uyarıldınız

Kusura bakma abicim el alışkanlıgı tekrar özür dilerim kuralları biliyorumda ama napim :) el alışkanlığı

b.muslu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba breezeswind herhalde silinmiş tekrar yüklersen çok sevinirim. Bana şimdi lazım olduda şimdiden teşekkürler.

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba breezeswind herhalde silinmiş tekrar yüklersen çok sevinirim. Bana şimdi lazım olduda şimdiden teşekkürler.

merhaba b.muslu, arkadaşım ben de bu dosyayı bir rus sitesinden bulup eklemiştim foruma. şimdi (gerçi 2hafta olmuş sen bu isteği yapalı )o siteyi kontrol ettim.oradaki linkte ölmüş. konuyu açan arkadaşa tekrar eklemesini rica ettim. umarım ilgilenir.eğer yeniden eklerse ben de foruma yeniden eklerim b. muslu. belki de forumdan indiren arkadaşlar bu konuya bunu tekrar yükeleyebilirler. ben bilgisayarıma kayıt etseydim yüklerdim;ama malesef.
dediğim gibi o asıl yükleyici arkadaştan cevap bekliyorum.kusura bakma bu mesajı da yeni görüyorum.hastaydım epeydir foruma gelemiyordum.