Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ajans tecrübeli grafik tasarımcı aranıyor - Ankara

rukiyeee

🌱Yeni Üye🌱
İlan sonuçlanmıştır.

Ajans tecrübeli grafik tasarımcı aranıyor

Program/Seviye: Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, corel ve ofis programları..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Mesleğinde en az 5 yıl tecrübeli;

Ofis içerisinde çalışacak, iş yerini kendi iş yeri gibi benimseyecek ve işleri düzenli olarak yürütebilecek Grafik Tasarımcı arıyoruz.

Çalışma Saatlerimiz:
Hafta içi: 09.00 - 18.30

Tercihen Adobe programlarına hakim,
Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa konularında yeterli bilgiye sahip.

İletişim becerileri gelişmiş,
Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,
Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, web tasarımı bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen...

İlgilenen adayların CV'leriyle birlikte, örnek çalışmalarını(portfolio) göndermeleri önem arz etmektedir.

Bol Şans Dilerim...

E-posta: info@kaizenmedya.com.tr

Telefon: 0312 219 50 03

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

artantasbirkan

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop İllüstratör İndesign CorelDRAW Eğitim belgelerim var ilan geçerliyse görüşmek İstiyorum