Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ajansımıza Grafik Tasarımcı Arıyoruz - İstanbul

interado

🌱Yeni Üye🌱
Ajansımıza Grafik Tasarımcı Arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul, Cevizlibağ, Tercüman sitesindeki ajansımıza tam zamanlı grafik tasarımcı arıyoruz. Ağırlıklı olarak bir ilçe belediyesinin işlerini yapmaktayız. Bu belediyenin çok sayıda billboard, pankart gibi outdoor işlerinin yanısıra afiş, kitapçık, bülten v.s. baskılı işlerini de yapıyoruz. Aynı zamanda belediyenin etkinlikleri, sanatçı organizasyonları, tanıtım filmleri de ajansımız tarafından hazırlanıyor.

İşlerimizin %90 lık bölümü indesign ile hazırlanıyor, çizim v.s. işlerini de illustrator ya da freehand ile hallediyoruz. Tüm bu çalışmalar Macintosh üzerinde yapılıyor. Bu bağlamda indesign ve ilgili diğer grafik programlarına hakim ve tasarım konusunda da kendine güvenen, yaratıcı işler çıkarabilecek bay veya bayan bir arkadaşa ihtiyacımız var.

Ajansımızın çalışma saatleri 09:00-18:00 arasındadır, cumartesileri de 13:00' e kadar çalışıyoruz. Akşam mesaiye kalma durumu çok sık olmamakla birlikte, ihtiyaç olduğunda kalınması gerekiyor tabii ki. Öğle yemeği tabldot değil, kendi bünyemizde hazırlanıyor.

Sanırım yeteri kadar açık bilgi verdim. İlgilenen arkadaşların cv lerini ve iş örneklerini auzulmez@gmail.com adresine göndermelerini rica ediyorum. Tasarım örneği bulunmayan cv ler dikkate alınmayacaktır. Cv nizin bir yerinde talep ettiğiniz ücreti de belirtebilirsiniz.

Teşekkürlerimle,
Adnan Üzülmez

E-posta: auzulmez@gmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

lunar1990

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ilgileniyorum cv mi mail adresinize gönderdim