Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Albüm kapağı lütfen yardım

Manidar06

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler arkadaşlar yakında çıkacak olan underground albümümüzün kapak tasarımını yapamıyoruz bi türlü. albüm şarkıları şu an mix masteringde 4 günüm kaldı. kapak tasaramı için verecek param olmadığı için yaptıramıyorum. malum olan paranın hepsi stüdyoya gitti hatta borcum var biraz. albüm kapağı için bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa lütfen konu altına yazsın. verecek param yok :( malesef ama dua edebilirim.

sugupha

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler arkadaşlar yakında çıkacak olan underground albümümüzün kapak tasarımını yapamıyoruz bi türlü. albüm şarkıları şu an mix masteringde 4 günüm kaldı. kapak tasaramı için verecek param olmadığı için yaptıramıyorum. malum olan paranın hepsi stüdyoya gitti hatta borcum var biraz. albüm kapağı için bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa lütfen konu altına yazsın. verecek param yok :( malesef ama dua edebilirim.

dilersen ben deneyebilirim elinde görsel varmı yada bi fikrin?

Manidar06

🌱Yeni Üye🌱
evet kardeşim var görsel 1 2 tane ama uygunmu bilemiyorum. çok da cafcaflı birşey olsun istemiyorum sadece öyle bir kapak işte. yalnız benim becerilerim yetmiyor malesef. yardım edersen çok makbule geçer.