Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alemciler için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
keşke ikincisine yorum yapsaydın.. ilkiyle ilgili sıkıntı olmuştu zaten

kasımhalis

🌱Yeni Üye🌱
bence birinci çalışmandaki fikir gayet iyi
bıyık altından güldüren cinsten ve
yayınlacağı mecranın, hedef kitlenin rahat anlayacağı bir çalışma..Eksikler mutlaka olacaktır...

ikinci çalışmanda ise
avucun içinde su etkisi az omuş.. Hatta yok bile denebilir.

Diğer arkadaşların yaptığı çalışmalarla ilgili bütün eleştirileri okudum. Hepsi çok doğru ve yapıcıydı.
Senin çalışmana bakmadan önce nasıl bir çıkaracağını tahmin ettim.
tebrikler..

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya kardeş masada benim bacanak yok bari onun da bi resmini koysaydın masaya o olmayınca ben içemiyorum...

şaka şaka!

yani 2050 yılında anca kartpostallarda balık öyle mi, fikir gerçekten çok güzel hatta mükemmele yakın diyebilirim...

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beni anlayan insanların olması ne güzel ya.. vallahi... çok teşekkürler.. siz de salatayı nasıl yaptın, rakıya suyu nerden buldun deseydiniz bir daha girmeyecektim siteye :)

gerçekten çok teşekkürler...

igoala

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Berguvan Arkadaşım sana tamamen katılıyorum...
1. Çalışma için;
Bence çok başarılı bir çalışma ve iyi bir zeka ürünü olmuş. Bir taraftan güldürüp bir taraftan hüzünlendirdi beni. Jackhal arkadaşıma başarılar. Ayrıca onu da haklı buluyorum. Yorum yapmadan önce 2050 yılında tahmin edilenlerle ilgili biraz araştırma yapmalarını tavsiye ederim. Formda genellikle susuzluk üstünde yoğunlaşılmış. Evet su sorunu olacak. Ama eğer su hiç olamayacaksa hiçbirşey olmaz. O zaman balıklar değil bizim vay halimize.. Yarışma konuşu 2050 yılında balık olmak ise bence tam konuyu anlatan bir çalışma.

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beni anlayan insanların olması ne güzel ya.. vallahi... çok teşekkürler.. siz de salatayı nasıl yaptın, rakıya suyu nerden buldun deseydiniz bir daha girmeyecektim siteye :)

gerçekten çok teşekkürler...

eyvallah dostum! sağol ama ufak bir detay var gözüme takılan yeni farkettim masada balık var ya çelişki açısından söylüyorum unutuldu heralde orada!
Ama dert değil anlatmak istediğin çok belli çünkü...

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kasımhalis arkadaşım şu imzan dikkatimi çekti bitmiş tasarım yoktur demişsin

bazı tasarımlar öylesine bitmiştir ki nokta (.) dahi koysan bozarsın onun için bu kadar iddialı şeylere girmeyin bence...

Yanlış anlamayın söylediklerimi ok.

didem_karaci

🌱Yeni Üye🌱
benım cok hosuma gıttı ılgınc ve ılgı cekıcı olmus ellerıne saglık :)

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Balık neden yok olur? Su olmazsa. Peki su olmazsa o mezeler nasıl yetişir o ayrı bir soru :D Neyse, anlatılmak isteneni anladıysak sorun yok :) Başarılar :)

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resim güzel olmuş fakat baya bir mantık hatası var, örneğin;
-balık neslinin yok olduğunu vurgulamak istemişsin ama masanın bir ucunda balık ızgara var
-o çölün ortasında rakıyı nerden bulmuşlar?
-hadi rakıyı bulursun rakıya katacak suyun varsa balık yetiştirecek suyuda çok rahat bulursun
-resimin sol alt köşesinde mazi balıkçısı yazmışsın, balıkçının adıyla bir şeye dikkat çekmeye çalıştığını anladık ama o zamandaki balıkçı günümüzdeki dinazor yetiştiricisine benzer:)

2050 de o çöle tekel bayii'yi ben açacağım yani kardeş anlayacağın bunlar tamamen organize işler :lol: dur iyi organize olduk rakıya katmak için havadaki nemi alıp suya dönüştürecek bir alet geliştirdik rakıya katacağımız ve içeceğimiz suyu ordan karşılıyoruz o yıllarda sarraflar altın satmayı bırakıp su satacaklar günümüzde en iyi iletken altın olmasına rağmen elektrik tellerinde altını görebiliyormusun makinayla içecek suyu zor karşılarken nasıl olacak ta balık yetiştirmek için havuzları dolduracağız dinazorlar bu tarihten 50 yıl önce yaşamıyorlardı dikkatini çekerim

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu da üçüncü ve son çalismam

artik son günlere giriliyor.. çok iyi çalismalarin gelecegini düsünüyorum.. herkese basarilar...

deneme3mr5.jpg

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş çalışman güzel olmuş başarılar

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tam türklere özgü birşey olmuş: ) yanız böyle sandık onun üstünde gazete kağıtlarının üstünde bunlar olsaydı daha güzel olurdu bence :D ama gerçekten fikir çok güzel : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...