Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

alo paket, motorlu sevis elemanı clipartı lazım

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
promosyon ürün çalışması için alo paket mesajı veren klipart veya vektörel çalışma lazım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .

Benzer konular

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
vallaha kırız paylaşımlarıda vurdu hadi hayırlısı :)

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
tuhaf bir sitem. :anlamsiz:

:) aslında baya zaman geçmiş ama madem sitemim ilginizi çekmiş açıklayalım.
malum ülkede kriz var. ama krizden çok krizi kullananlar var millet kriz var diye günlük nefes alımını bile azkari ye düşürdü :) ve halkın üstüne bir miskinlik tembellik çöktü vs vs konuyu açtığım gün herkes kriz şöyle vurdu kriz böle vurdu diyordu bende :) ooo oda bir şey mi kriz paylaşımları bile vurdu dedim :) ...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
ELinde olan var ise ; muhakkak paylaşır...
Biz krizi bahane eden tembellerden olmadık hiç bir zaman, olmayızda merak etmeyin :)

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
ELinde olan var ise ; muhakkak paylaşır...
Biz krizi bahane eden tembellerden olmadık hiç bir zaman, olmayızda merak etmeyin :)

grafishop arkadaşım sizin siteye de bize de katkınız tartışılmaz ve sizin gibi bir çok arkadaşımız daha var bur da kimse üstüne alınmasın sakın sitem kişisel değil geneldi ... ayrıca küçük sevimli bir motor çizdim :) verdik baskıya sorun halloldu yani ...

istemeden birilerini incittiysem af ola...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Kimse kırılmaz merak etmeyin... Sadece açıklama yaptım.
İşinizin hallolmasınada sevindim :)

İyi çalışmalar...

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
grafishop arkadaşım sizin siteye de bize de katkınız tartışılmaz ve sizin gibi bir çok arkadaşımız daha var bur da kimse üstüne alınmasın sakın sitem kişisel değil geneldi ... ayrıca küçük sevimli bir motor çizdim :) verdik baskıya sorun halloldu yani ...

istemeden birilerini incittiysem af ola...

keske yaptıgınız motoru burayada koysaydınız da, lazım olabılecek dıger arkadaslarında işlerini bıtırmesıne wesıle olsaydınız.