Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ambalaj konusunda deneyimli grafiker arıyoruz

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
ajansımıza, oyuncak üretimi yapan bir müşterimizin tüm ambalajlarını taslak, tasarım, uygulama ve baskıya hazır hale getirme safhalarını sorunsız olarak yapabilecek, kalan zamanlarında ekip çalışması yapabilecek, dinamik, sorumluluk sahibi, photoshop ve freehand programlarını ileri düzeyde kullanabilen grafiker alınacaktır, ilgilenenler buradan iletişime geçebilirler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir grafiker özellikle ambalaj konusunda kendini geliştirmişse, işsiz olması, açıkta kalması çok zor bir ihtimaldir... Bir ara şehir değişikliğinden dolayı işten ayrıldım... Çalıştığım firma, 7 ay kadar bir zaman ambalaj konusunda ilerlemiş bir grafiker bulamadı... bu süre içerisinde 2 kişiyle çalıştılar ancak ikiside yeterli olamadı... Sonra değişik şartlar sunarak beni tekrar ikna edip istanbula getirdiler... Diyeceğim şu ki; eğer özellikle ambalaj konusunda yeterli (tam manasıyla) bir grafiker arıyorsanız ya çok zor bulursunuz, yada şanslı olmanız lazım ki, o an o grafikerlerden birisi açıkta olsun...

Tavsiyem, en azından ambalaj konusunda deneyimli bir grafiker bulana kadar, o işleri freelance destek alarak yürütmenizdir... Bu konuda yardımcı olabilirim..

serkandere2002@hotmail.com

iyi günler...

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
şu anda bu firma ile ilgili işlerimizi ben kendim diğer işlerimden feragat ederek sorunsuz olarak yürütüyorum freelance desteğe ihtiyacımız yok fakat bu müşterimize bir grafiker tahsis etmemiz gerektiği için böyle bir arayıştayız. firma olarak müşterilerimize freelance eleman önermeyi doğru bulmuyoruz.
yine de ilginize teşekkürler, farklı konularda ihtiyaç duydugumuz takdirde sizinle iletişime geçebiliriz.

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlana istinaden...

İlanınızla ilgileniyorum. İletişime geçmek için mesajınızı bekliyorum.

"ÖzLeM"

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kolay gelsin ufuk :) İstanbulda olsaydım gelirdim ;)