Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ambalaj Tasarımı Üzerine Yardım

adamolacakyazar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ilk kez bir ambalaj çalışması yapacağım. Bir kahve paketi olacak bu, ambalaj için herhangi bir programla çalışmalı mıyım? Yoksa fark etmez mi? Atıyorum photoshop, corel vs. Artı olarak nelere dikkat etmeliyim normal bir tasarım dışında ambalajda?

serkanbens

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hangi programda daha rahat çalışacak isen yada bilgin varsa onda çalışabilirsin.
kahve paketinde taşma payı vermeyi unutma ve katlanma olacağından yazıları yada logo herneyse kenarlara çok sıfırlama. ben olsam photoshopta çalışırdım. çünkü effekt özellikleri diğerlerinden çok daha geniş ve güzel.

doladamon

🌱Yeni Üye🌱
ben illustrator de çalışmanı tavsiye ederim hatasız ve kusursuz olur ve netten çok güzel vektörel örnekler bulup süsleyebilirsin.

adamolacakyazar

🌱Yeni Üye🌱
hangi programda daha rahat çalışacak isen yada bilgin varsa onda çalışabilirsin.
kahve paketinde taşma payı vermeyi unutma ve katlanma olacağından yazıları yada logo herneyse kenarlara çok sıfırlama. ben olsam photoshopta çalışırdım. çünkü effekt özellikleri diğerlerinden çok daha geniş ve güzel.

Photoshop'la bu işi halledebiliyorsam güzel. Dediğin doğru efekt ve görsellik konusunda güzel işler çıkıyor Ps'da, eyvallah hocam.