Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Anadolu yakası deneyili grafiker

grafikmatbaa

🌱Yeni Üye🌱
Anadolu yakasında ümraniyede oturuyorum 8 senelik tecrübem var. PC ortamında Coreldraw Photoshop kullanıyorum.Freehand orta düzeyde yani işi açıp ufak düzeltmeler yapıp pdf veya ai ye çevirecek kadar biliyorum.Genelde tüm işleri corelde yapıyorum. katalog broşür resmi işler kartvizit antetli el ilanı zarf reklam vs işler yapıyorum. tasarımım ortanın üzerindedir ama ben herşeyi çok iyi biliyorum yaparım ukalalığınıda yapmıyorum. işe girerken herşeyi bilirim deyipte başlayınca programı açmayı bilmeyenler gibi değilim. çalıştığım işyerlerinde hep sevildim zaten şimdiye kadar 3 işyerinde çalıştım ilkinde 4 sene ikincisinde 4 sene ve şuan çalıştığım yerdede 7 aydır çalışıyorum.Karşılıklı şartlar oluştuktan sonra düzgün bir işyerinde aile ortamında çalışmak isterim. ilk 4 sene matbaada çalıştım sonraki 4,5 senedir ajans (daha doğrusu fason iş yapan yerler ) ta çalıştım. Kimsenin boşuna vaktini almamak içinde istediğim şartları yazmak istiyorum umarım yanlış anlaşılmam.

istediğim maaş 1300 - 1500 arası maaş + yol + SSK (özellikle SSK çok önemli çünkü diğer işyerlerimden ayrılma sebebim)

ilginiz için şimdiden teşekkürler herkese hayırlı işler dilerim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com