Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (:

izmir35ergn

🌱Yeni Üye🌱
Sırf Andaç Üzerine ÇAlışan Bi Matbaa Düşünün. Ve sürekli Andaç Gelip Gidiyo. Eee Tabi Biz Grafikerlerde Hep Aynı Zemini ve Çerçeveyi Kullancak Halimiz Y0k. Varsa Elinizde Çeşit Çeşit Güzel Olur Makbule Geçer Abiler Ablalar Kardeşler :) :angel: her türlü formatta olabilir. illa psd olcak diye birşey de y0k tabi..

Benzer konular

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selam ergin. rakibiz seninle sanırım. aynı yerde çalışmadığımıza göre:) İzmir'de en büyük iki firmasındada çalıştım. Ancak arka zemini hiç aynı kullanmadım. Elinde photoshop gibi bir program var karıştır karıştır kullan:) yada bana özelden yazda bir kaç örnek atayım:) malum sinek üye değiliz:(

izmir35ergn

🌱Yeni Üye🌱
karıştırp kullanmk sorun dğil ahmet abi malum sinek grafiker değiliz :)

ebru yavaş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
banada örnek atarmısınız rica etsem banada lazım oluyor rakip değiliz ama izmirliyiz :)

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ebru kardeş örnek çok. Yeterki heves olsun. Mesaj olarak mailini atarsan bir kaç örnek yollarım. Yinede burdan 1 tane atayım Jpeg olarak. Jpeg deyip geçme 15-18 mp çözünürlükte. Bu örnek genellikle gariban okullar için kullanılıyor. Bir sayfaya birden çok öğrenci kullanılıyor ki andaç ucuza patlasın :)

Son düzenleme:

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İşte bir örnek daha. Ergün kardeş bu örnekleri burda bulursun. İnternette arama ;) Tek kişilik tasarım için hazırlanmış bir zemin. Kullanılabilir olsun diye yüksek boyutlarda atıyorum. Eee, yiyin gari.

izmir35ergn

🌱Yeni Üye🌱
açtğm konuya bak. ne iğrenç günlerdi be :D lanet olsun o günlere. YAŞASIN OFSET YAŞASIN MATBA :D