Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

andaç (okul yıllığı) baskısı yapabilecek yer arıyorum

ebru yavaş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
andaç (okul yıllığı) baskısı yapabilecek yer arıyorum 150 sayfa (75 yaprak) 70 adet yıllık olucak eğer yapabilecek firma varsa özel mesaj atmaları rica olunur herkese iyi çalışmalar

Benzer konular

karakayasulo

🌟Usta Tasarımcı🌟
sizin için İzmir uygunsa, ben yapabilirim... Cevabınız evetse ulaşım adresini bana özelden bildiriniz

sinem_35.5

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben andaç yaptırmak istiorum izmir karşıyakadanım 60 kişilik fln yeriniz nerde öğrenebilirmiyim

mehmetgul1806

🌱Yeni Üye🌱
okul yıllığı kitap veya cd/dvd için en uygun fiyata yapıyoruz.
Fiyatların değişmesinde rol oynayan baskı kalitesi yaprak ve dış kapak çeşidi için görüşmeniz lazım.

Bizden fiyat almadan okul yıllığı yaptırmamanızı tavsiye ederim.
mail/msn: mehmetgul1806@hotmail.com

gokcerdil

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar. ben de izmir'denim. ve elimde birçok andaç işi var şu anda. tasarımı kendim yapıyorum, sadece baskı için bir yer arıyorum. iletişim için bilgilerinizi bekliyorum acil olarak.

ahmetege45

🌱Yeni Üye🌱
andaç hakkında

biz de izmir'de okul olarak andaç çalışması yapmak istiyoruz. bu konuda tecrübeli firmalar arıyoruz. yardımcı olacak arkadaşlar varsa telf. veya mail verebilirse seviniriz.

macro41

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.macrodijital.com
6 yıldır okul yıllıkları baskısı yapıyoruz. Bu tür az adetli işleriniz için dijital baskı en hızlı-kaliteli ve hesaplı yoldur. Firmamız Xerox5000AP ile bu tür çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmaktadır.
baskı kalitemizi görmek için bizden baskı örneği talebinde bulunabilir yada kendi dökümanlarınızdan örnek baskılar alabiliriz.
detaylı bilgi için
0532 365 75 82
0262 331 35 11
macrodigital41@hotmail.com

TURKUAZ MATBAA

🌱Yeni Üye🌱
Slm istemiş olduğun yıllık için 135 gr kuşe kağıt digital baskı birim fiyatı 40tl

turkuaz matbaacılık
muharrem alkan 531 960 89 65

esesco

🌱Yeni Üye🌱
mezuniyetyilligi@msn.com ekleyin görüşelim.

Biz andaç işiyle uğraşıyoruz. Enuygun fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiiniz. Sanırım Muğla'da yaşıyorsunuz. Muğla Üniversitesinden mezun olacak arkadaslarla iletişime geçip yıllık işlerini alabilirsiniz rahatlıkla. Çünkü artık daha çok kazanacaksınız. Maliyeti düşük ve kaliteli baskı yapan herkes arkasına yaslanır ve sıcak kahvesini yudumlamayı hak eder ;)

ilkerrrrr

🌱Yeni Üye🌱
kayseri de okul yıllıkarının merkezi express copy center

Kayseri'de okul yıllığı bastırabileceğiniz express copy center,Bu yıl xerox dc5000 makine yatırımı yaptılar.Bütün arkadaşların bilgisi olsun.Uğur Plaza altı no:51/b ordu evi arkası KAYSERİ

ilkerrrrr

🌱Yeni Üye🌱
ilhan@expressbaski.com adresimi ekleyin.

Okul yıllılarında kayseri'de Tek adres EXPRESS COPY CENTER.

fıratkaplan1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar; Adım Fırat 28 yaşındayım hemen hemen 15 yıldır grafikerim ... İzmirde Akın Fotoğrafçılıkda çalışmakdayım Çalıştığımızı Okullar izmirin en köklü okullarıdır.
Andaç hazırlamak
01) Öğrencilerin ve idarenin yazıları
02) Etkinlik Öğrenci animasyon sayfaları
03) Okul idare ve öğretmenlerinin fotoğraf çekimi
04) Prova Baskı
05) Hatalı sayfaların 2 prova baskısı (2 Prova baskısı hataya yer vermemek adına ilk provada çıkan hataların girildiğinde alınan provadır) bu prova dijital ortamda mail yolu ile de verilebilir.
06) Basım Aşaması
07) Cilt Aşaması
08) Teslimat

Aşamalar bunlardır arkadaşlar şimdi işin fiyat kısmına gelirsek 65 liradan 350 liraya kadar çıkar ve bu fiyatlara KDV dahildir. ANCAK ŞÖLE BİR DURUM VARDIR ANDAÇ DA ÖĞRENCİ SAYISI ÇOK ÖNEMLİDİR ÖRNEK ORATALAM 100 MEZUNU VE 5 SINIFI OLAN BİR OKULUN ANDAÇI EĞER SAYFADA TEK KİŞİ İSE 130 LARDA BİTER BUDA ORATALAMA OLARAK 80 LİRA CİVARINDA BİR ÜCRETE TABİ OLUNUR..

REFERANS OLARAK

İZMİR ATATÜRK LİSESİ
PİRİ REİS İLKÖĞRETİM OKULLARI
KONAK ANADOLU LİSESİ
YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİ
FATİH KOLEJİ
MUSTAFA KEMAL LİSESİ
BORNOVA KOLEJİ
TAKEV

YAKLAŞIK 30 YAKIN REFERANSIM VARDIR..

ÖRNEK TASARIM

Uploaded with ImageShack.us

ÖRNEK GİRİŞ SAYFASI

ÖRNEK KAPAK

DİĞER KAPAK MODELLERİM

ANDAÇ MALİYETLERİ KATILIM SAYISI SAYFA SAYISI MATBAA VEYA DİJİTAL BASKI SİSTEMİ , GRAFİK TASARIM SÜRESİ, KAPAK MODELİ OLRAK FİYATLARI DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR ARKADAŞLAR.. YILLIK YAPMAK YADA HAZIRLAMAK İSTEYEN ARKAŞLARA YARDIMCI OLABİLİRİM BANA ÖZEL MESAJ PM ATARSANIR MSN VE TELEFON İLE GÖRÜŞEBİLİRİZ...

fıratkaplan1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar; Adım Fırat 28 yaşındayım hemen hemen 15 yıldır grafikerim ... İzmirde Akın Fotoğrafçılıkda çalışmakdayım Çalıştığımızı Okullar izmirin en köklü okullarıdır.
Andaç hazırlamak
01) Öğrencilerin ve idarenin yazıları
02) Etkinlik Öğrenci animasyon sayfaları
03) Okul idare ve öğretmenlerinin fotoğraf çekimi
04) Prova Baskı
05) Hatalı sayfaların 2 prova baskısı (2 Prova baskısı hataya yer vermemek adına ilk provada çıkan hataların girildiğinde alınan provadır) bu prova dijital ortamda mail yolu ile de verilebilir.
06) Basım Aşaması
07) Cilt Aşaması
08) Teslimat

Aşamalar bunlardır arkadaşlar şimdi işin fiyat kısmına gelirsek 65 liradan 350 liraya kadar çıkar ve bu fiyatlara KDV dahildir. ANCAK ŞÖLE BİR DURUM VARDIR ANDAÇ DA ÖĞRENCİ SAYISI ÇOK ÖNEMLİDİR ÖRNEK ORATALAM 100 MEZUNU VE 5 SINIFI OLAN BİR OKULUN ANDAÇI EĞER SAYFADA TEK KİŞİ İSE 130 LARDA BİTER BUDA ORATALAMA OLARAK 80 LİRA CİVARINDA BİR ÜCRETE TABİ OLUNUR..

REFERANS OLARAK

İZMİR ATATÜRK LİSESİ
PİRİ REİS İLKÖĞRETİM OKULLARI
KONAK ANADOLU LİSESİ
YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİ
FATİH KOLEJİ
MUSTAFA KEMAL LİSESİ
BORNOVA KOLEJİ
TAKEV

YAKLAŞIK 30 YAKIN REFERANSIM VARDIR..

ÖRNEK TASARIM

ÖRNEK GİRİŞ SAYFASI

ÖRNEK KAPAK

DİĞER KAPAK MODELLERİM

ANDAÇ MALİYETLERİ KATILIM SAYISI SAYFA SAYISI MATBAA VEYA DİJİTAL BASKI SİSTEMİ , GRAFİK TASARIM SÜRESİ, KAPAK MODELİ OLRAK FİYATLARI DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR ARKADAŞLAR.. YILLIK YAPMAK YADA HAZIRLAMAK İSTEYEN ARKAŞLARA YARDIMCI OLABİLİRİM : firat@firatkaplan.com 0555 973 04 08 gsm numaram

Son düzenleme:

haydince

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba
İzmir'de faaliyet gösteren bir matbaayız. Okul andaçları dahil her türlü katalog, dergi, broşür v.b. baskıları yapıyoruz. İlgilenmek isterseniz telefonumuz 02324217040

AsiAsiL

🌱Yeni Üye🌱
Bizimle Andaç Konusunda Çalışacak

Ekip Arkadaşları / Çözüm Ortakları Arıyoruz

+ Baskı Merkezi
+ Fotoğraf Stüdyosu
+ Tasarım Ofisi
+ Pazarlama Departmanına Ekip Arkadaşı
+ Editör

Kendi Geliştirdiğimiz Andaç Sistemiyle Hem Sizler Daha Kolay ve Etkili Çözüm Yolu Bulacaksınız .. Hemde Bizler Sizlerden Aldığımız Güç ile daha Kaliteli Sunumlar Elde Edeceğimize İnanıyoruz...

firatkaplan

🌱Yeni Üye🌱
Bizimle Andaç Konusunda Çalışacak

Ekip Arkadaşları / Çözüm Ortakları Arıyoruz

+ Baskı Merkezi
+ Fotoğraf Stüdyosu
+ Tasarım Ofisi
+ Pazarlama Departmanına Ekip Arkadaşı
+ Editör

Kendi Geliştirdiğimiz Andaç Sistemiyle Hem Sizler Daha Kolay ve Etkili Çözüm Yolu Bulacaksınız .. Hemde Bizler Sizlerden Aldığımız Güç ile daha Kaliteli Sunumlar Elde Edeceğimize İnanıyoruz...

Andaç konusunda size yardımcı olabilirim: 0555 973 04 08 gsm numaram