Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

anlatamayabilirim ama bir bakın

april_burcu

🌱Yeni Üye🌱
hani özellikle çakmaklarda kibritler kullanılıyor aşağı yukarı çevirdikçe resim hareket ediyor tırtıklı bir yüzeyi var en çok göz kullanılıyor sanırım çevirdikçe açılıp kapanıyor anlatamadığımın farkındayım ne olarak geçtiğini bulamadım adının ne olduğunu bilen varmı?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Hani eskiden cikletlerde cipslerde filan çıkardı? Bu tür bir şeyi mi soruyorsunuz? 3d gibi bir görünüm. Animasyon gibi ya da resimlerin haraket etmesi gibi?

april_burcu

🌱Yeni Üye🌱
evet taso tipi şeylerdede vardı üzeri inccik şeritli şeffaf bir tabakanın altına yapıştırılıyor resim ve hafifçe oynattığımızda resim hareket ediyor yada başka bir resime dönüşüyor internette saatlerdir arıyorum genelde eşantiyonlarda da oluyor

çok net belli olmuyor ama bu kibrit kutusunu hafifçe oynattıkça daireler geziniyor

Picture0001.jpg.html

Picture0002.jpg.html

Picture0003.jpg.html

picture0001an8.jpg

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben dediğinizi anladım hatta eskiden küçük televizyon şeklinde olurdu... İnşallah biri ne olduğunu hatırlar sabah kadar düşünmekten çok korkuyorum :D

april_burcu

🌱Yeni Üye🌱
evet efoja sağolsun patronum bana sordu ve sabah işe gitmeden önce bulmam lazım

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Acaba Lenticular' ı mı soruyorsunuz? Yukarıda verdiğiniz fotoğraftan tam anlayamadımda..?

Imagiam - Home

Lenticular baskı tekniği, lensler yardımıyla bir yüzeye birden fazla görüntüyü açı değiştirerek oluşturma sistemidir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bence evet!!! lenticular. gerçekten sabaha kadar var ya düşünürdüm. :D

Size geçmiş olsun ozaman. Fakat sanırım konu sahibi görmedi. Umarım sabaha kadar araştırma yapmadan buraya da bakar. Aradığı şey sanırım bu bencede. :)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Acaba Lenticular' ı mı soruyorsunuz? Yukarıda verdiğiniz fotoğraftan tam anlayamadımda..?

Imagiam - Home

Lenticular baskı tekniği, lensler yardımıyla bir yüzeye birden fazla görüntüyü açı değiştirerek oluşturma sistemidir.

Bende hologram ile ilgili bir şey sandım deminden beri bakınıp duruyordum.Bulmasaydınız da bakınıp duracaktım :)

april_burcu

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler evet akşam okudum ama klavyem sorun verdi yazamadım kusura bakmayın evet adı Lenticular çok sağolun çok işime yaradı