Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

anne sütü broşür çift kırım

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba.

Ellerinize ve emeğinize sağlık. Gayet güzel, amaca uygun temiz bir çalışma.

Ufacık bir hatırlatma, "loğusa" değil "lohusa" olmalı.

İyi çalışmalar.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
haklısınız o ayrıntıyı atlamışız ki hastane çalışanlarıda atladı teşekkür ederim :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
lohusa olmalıdır. Arkadaşımızda uyarmış zaten.Gayet şık ve başarılı bir iş çıkartmışsınız yine emeğinize sağlık

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık kardeşim bukadar yazıya rağmen karmaşadan uzak tutmussun.
yazım hatası var onuda belirtmişler arkadaşlar zaten :) tek gözüme çarpan üst orta kısımda bebeğin üzerinde kalan beyaz fonttaki yazıya baska renk versen olur mu acaba ? baskıda silik cıkacak gibi.kolay gelsin

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline saglik güzel bir calisma, sadece yazilar kesime ve katlama yerlerine çok fazla yakin geldi bana is kesilik tatlandiginda bu göze pek hos görünmeyebilir

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
lohusa olmalıdır. Arkadaşımızda uyarmış zaten.Gayet şık ve başarılı bir iş çıkartmışsınız yine emeğinize sağlık

teşekkürler :)

Eline sağlık kardeşim bukadar yazıya rağmen karmaşadan uzak tutmussun.
yazım hatası var onuda belirtmişler arkadaşlar zaten :) tek gözüme çarpan üst orta kısımda bebeğin üzerinde kalan beyaz fonttaki yazıya baska renk versen olur mu acaba ? baskıda silik cıkacak gibi.kolay gelsin

saolasın kardeşim ;)

eline saglik güzel bir calisma, sadece yazilar kesime ve katlama yerlerine çok fazla yakin geldi bana is kesilik tatlandiginda bu göze pek hos görünmeyebilir

katlamaya yakın olmasında sıkıntı yok katlamaya dahi yazı konulabilir sonuçta kaybolan bir veri yok kesimede çok yakın değil rahat kesilebilir...teşekkürler

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"Emzirmenin anne sağlığına faydaları nedir" başlığının altındaki ikinci satırda azaltır kelimesi kesime çok yakın olmuş, sanırım noktadan sonra 1 - 1,5 mm falan var. kesimde sıkıntı olabilir diye düşündüm. Kolay gelsin

todoza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir hastane için fazla amatörce değilmi tasarım ?

todoza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düzeltiyorum az önce hastanenin sitesini inceledeim bence çok bile olmuş özür

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
"Emzirmenin anne sağlığına faydaları nedir" başlığının altındaki ikinci satırda azaltır kelimesi kesime çok yakın olmuş, sanırım noktadan sonra 1 - 1,5 mm falan var. kesimde sıkıntı olabilir diye düşündüm. Kolay gelsin

ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim dikkate alacağım...

bir hastane için fazla amatörce değilmi tasarım ?

peki profesyonel arkadaşım bana buradaki amatörlüğü anlatırmısın lütfen yorum yaparken dikkat edelim arkadaşım önce yorum yaptığın kişiye bi bak konularını araştır sonra kendi konularına bak ondan sonra elini klavyeden önce vicdanına koy ve öyle yaz umarım bu açıklama yeterince profesyonel olmuştur sana

graphicshop

🏅Acemi Tasarımcı🏅
''Emzirmeden sonra kalan süt boşaltılmalıdır.'' olcak.''boşaltılmalıdır'' yanlış yazılmış.