Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Araç giydirme çalışması

miCRoBe`

🌱Yeni Üye🌱
merhaba.
tasarım konusunda amatörüm. düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
teşekkürler.
yagmurl.jpg

Benzer konular

siyahpusula

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uygulama konusunda ciddi sıkıntılar yaşayacağınızı düşünüyorum... her ayrıntıyı tek tek kesip yapıştırmanız gerekecek... mesele aracın yandan görünüşünde çiçeklerin orta kısmını bile boşaltmışsınız. bu tasarımı plotterdan mı keserek yapacasınız? yoksa komple digital basıp sonra mı desenlerinden keseceksiniz?
yine aracın yandan görünüşüne bakarsak kapı kolu ve kapının açma kapama yerleri mecburen kesilecek... oradaki kesintiyide tasarıma dahil etmelisiniz. ve çalışma tekerleğin üst kısmına çok yakın... 1 cm kaysa tüm tasarım bozulacakmış gibi duruyor...

gelelim aracın ön ve arka görüntülerine... yine baskıda gidecek alanlar var... araç giydirildikten sonra ama ben böyle yapmamıştım dedirtebilir.
Fakat düşünce olarak güzel bence... belki biraz fazlaca yeşil ve sarı kullanılmış... birde Tlf numarasının olduğu yer yine çiçek desenine çok yakın... ayrı ayrı basılacaksa sıkıntı yaratır.... birde o fontun yerine farklı bir fontla ve fontun formunu bozmadan yazarsanız daha iyi olur gibime geliyor...