Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

araç giydirme ölçü sorunu

dicaprioner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Slm arkadaşlar şirketimize ait doblo safeline 2014 marka bir araca giydirme yapmam gerekiyor.. aracı ölçtüm fakat kafamda olayı oturtamıyorum malesef giydirme çalışmasını photoshopta resim üzerine mi yapmam gerekiyor. yoksa bu aracın vectör çiziminemi yapmam gerekiyor. eğer öyleyse aracın vectör çizimine nasıl bulurum sizce. ölçü aldım ama araç bu yani düz bişey de değil üzerinde bombeleri falanda var yani bir türlü çözemedim yardımlarınızı rica ediyorum. bu arada bu benim ilk araç giydirme işim olacak... teşekkürler şimdiden

Benzer konular

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım merhaba,
bende daha önce araç giydirmesi yapmadım. ama mantıken çizim üzerine çalışman gerekiyor.
aşağıda vermiş olduğum link sitede diğer arkadaşların açmış olduğu konu araç çizimini oradan bulacaksın.

Tüm araba modellerinin vektörel gerçek ebatlarını öğrenmeye yarayacak çizimleri...

İNDİR

aracın baştan sona ölçüsünü programda verdiğin zaman diğer değerler otomatik çıkıyor.

dicaprioner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fıat doblo safeline

benim çalışacağım arabanın modeli fıat doblo safeline 2014 ve bu çizimlerin içerisinde yok ayrıca dediğiniz program anlaşımlıyor

yenerberktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
goo.gl
Araç giydirme işinde öncelikle aracın fotoğraflarını çek ve aracın bir ucundan bir ucuna ölç ve kullandığın programda resimi de aynı ölçülere getir o şekilde daha rahat çalışabilirsin.Bombe olayında ise yapacak bişey yok o kısımlara logo ve yazıları denk getirmemek için mesafeye 10-20 cm ver yoksa logo, resim yada yazılar aracın dışına yada kapı koluna gelebilir tabi resimde kapı kolunu camıda hesap et.