Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

araç giydirme

Servetosp

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ospreklam.com
Arkadaşlar 15 yıldır dijital iş yapıyorum bakıyorumki o kadar araç kaplayan arkadaşlar çoğalmış nasıl oldu anlamadım bu ülkede eline rakleyi alan araç kaplamacı oldu yazık valla

Benzer konular

hakan.ak

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hakanak.com.tr
bundan neden rahatsız olduğunuzu anlamadım. bu iş beceleri, akıl işi.

insanın elinden geliyorsa yapar tabikide.

ha şu varki çalıp çırpıpda birşeyler yapan snrada gövde gösteri yapanlara bende karşıyım.

ahmet sarıoğulları

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.asreklam.net
Arkadaşlar 15 yıldır dijital iş yapıyorum bakıyorumki o kadar araç kaplayan arkadaşlar çoğalmış nasıl oldu anlamadım bu ülkede eline rakleyi alan araç kaplamacı oldu yazık valla

isteyen herkes eline ragle'yi alsın....:smile::smile:
yapan var yapamayan var müşteri bunun farkında zaten
iş kendini gösterir benim düşünce tarzımda hatta
eline ragle'yi alanlar sayesinde değerimizin artığına inanıyorum...

mete_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arifotograf.com
Eline LEICA makine alan herhangi bir kimsenin Ara Güler olamayacağı gibi, eline herhangi bir alet edevatı alan kimse, o mesleğin erbabı olamaz..

alkanatmurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam herkes eline rahle alsın arkadaşlar ama mesleğe saygı kalmadı ya kalite bitti iğrenç tasarımlar çamur gibi baskılar insan meslekten soğuyor

ergan

🌱Yeni Üye🌱
araçlardaki giydirmeleride aracın boyasına zarar vermeden söke biliyormusunuz

mcossie

🌱Yeni Üye🌱

Sende beyin var yapıonda onlarda saman kafamı var hayret bişey ya adamlar senin 15 yılda yaptığını 5 günde yapıosa bunda aıl sana yazık
15 yıl calışmısın bosa calışmısın

sound65

🌱Yeni Üye🌱
15 yıldır bu işi yapan arkadaşa cevaben sunu soyliyeyim benim suan reklam yaptığım bolgede hiç reklamcı yoktu ve ben başlattım 6 aydır da reklam işleri ile ilgileniyorum senin gibi en az 15 senedir bu işi yapan bir yerlede digital baskı makibnam olmadığı için çalışıyorum ama ne yazık ki suan benim yaptığım tabela germeyi o yapamıyor hatta sanada sorayım sen yapabiliyormusun acaba PROFİLE TAHTA CITA DONMEDEN GERMEYİ YAPABİLİRMİSİN ...

bayram şit

🌱Yeni Üye🌱
araç kaplama ustasıyım her model aracınız kaplanır