Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

araç kaplama folyosu (kast)

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar. kast adı verilen avery ( iki kalite dediler biz düşük kalitelisini kullandık :( ) oracal . birde graftek (zannedersen) üç folyoyuda kullandık. araçların kanallarında sürekli olarak hep kabarma yaptı. güzelce kapladım kanallarda kabarma yoktu, aracı teslim ettim ertesi gün geri getirdi arabayı.... acaba folyodanmı yoksa, ısısına ayarlayamadığımdanmı, yada benim acemiliğimdenmi. cevabını bir türlü bulamadım. Düşüncelerini ve tecrübelerini paylaşacak arkadaşlar varsa çok memnun olurum.

Benzer konular

figaro35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm

dostum ek yerlerine biraz vernik sık mat vernik

GRAFAKİRR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende mactac da taşadım aynı sorunu 2 cm. derinlik te idi ama bi ay gecmeden kabardı

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ek yerlerinde bi problem yok, çok fazla derin olmadığı için... yukarda dedidiğim gibi bütün kanallar kabarmış istisnasız.. zannedersen. folyo çekiyorzamanla

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
araç kaplamada baskılarınızı bastıktan sonra rule şeklinde değilde açık şekilde iklime göre 1 -2 gün bekletiniz. üzerindeki solvent tam olarak uçsun aksi takdirde uyguladıktan sonra hele cast laminasyonsuz uyguladıktan sonra baskının çekme yapması kaçınızlmaz..

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
kesinlikle katılıyorum , basıldıktan sonra folyolar en az 24 saat dinlendirilmeli. Girintili zeminlerde ki kalma sorunu oluyor yoksa.

GRAFAKİRR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elimde bir kac aracta kullandığım mactac marka folyo var bitti gerci allaha şükür :) micronu cok ince kalite oalrak mükemmel ama sağlamlık olarakta, oracal yada 3M nasıl sizlere danışmak isterim

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önerilerinizi göz önünde bulunuduracağım.. teşekkür ederim.. ama büyük ihtimal ben folyonun kalitesizliğine veriyorum...