Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aramızda engel kalmasın!!!

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
ZkVQX.gif

arkadaşlar yürütülmekte olan bi proje için yaptıgım afiştir.yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık güzel olmus ama sandalye normal olduğu için daha cok düsünen adam portresi cizmiş resim. değiştirsen temaya daha uygun olur kanaatimce. Birde ünlemi de gri tonlarında denesen ya da ille ön plana ciksin diyorsan daha sicak bir renk ile ?

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık güzel olmus ama sandalye normal olduğu için daha cok düsünen adam portresi cizmiş resim. değiştirsen temaya daha uygun olur kanaatimce. Birde ünlemi de gri tonlarında denesen ya da ille ön plana ciksin diyorsan daha sicak bir renk ile ?

tesekürler ünlem konusunda tavsiyeni deniycem fakat resim konusuna gelince engelli deyince aklınıza bedensel engelli gelmesin zihinsel engellide olabilir kulakları duymuyorda olabilir gözleri görmüyorda olabilir.proje genel olarak görme engelli kardeşlerimizin üzerinde yogunlaşıyor, görselde vermek istedigim mesajda görme engelli kardeşlerimizin kalabalıklar içinde çektikleri yalnızlık halidir..teşekür ederim..

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben genel düsünmüstüm. öyle diyorsaniz tabiki haklisiniiz.

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Benimde aklıma görme engelliler gelmedi hiç. Afiş güzel ama görme engellileri çağrıştırmıyor.
Ve ünlemin rengi konusuna arkadaşa katılıyorum, gri tonlarında olması daha iyi olur gibi
Elinize sağlık kolay gelsin

MAHİZER

🌱Yeni Üye🌱
Eline sağlık çalışman gayet güzel ama banada ilk baktığımda yürüme engellileri çağrıştırdı. Birde ben izmirde oturuyorum ve engelliler derneği için gönüllü tasarımcı olmak istiyorum bu konu hakkında özelden bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence calısma ıcerık olarak guzel ama tasarım anlamında bazı eksılıkler var. Tıpografıyı de duzgun kullanmadıgını soylemek lazım sanırım. Engellenıyorlar dakı fontun mesela EGLENIYORLAR a daha yakın bır gorunumde... onun dısında arkadasların dedıklerı de dogru seyler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
* Vurgulanmak istenen yazı karakteri daha okunaklı ve ciddi bir font olabilir.
* Ünlemin üzerindeki çizgisi engelliye baskı yapılıyor anlamınada gelebilir. Adam figürünü kaldırabilirsin.
* Görsel de anlatmak istediğine yaklaşmışsın fakat, tam 12 den vuran bir çalışma değil.. Yani aklından geçeni daha tam olarak yansıtamamışsın..Biraz daha gayret sadece.
* Sponsorlarınızı vektörel olarak çizmen daha hoş duracaktır. Sonuçta kurumsal kimliği olan yerler ve bunu hakediyorlar.

Engelli arkadaşlara, bizlere de engelli olduğumuzu hatırlatıyor olduklarından dolayı saygılarımı iletirsiniz.

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence calısma ıcerık olarak guzel ama tasarım anlamında bazı eksılıkler var. Tıpografıyı de duzgun kullanmadıgını soylemek lazım sanırım. Engellenıyorlar dakı fontun mesela EGLENIYORLAR a daha yakın bır gorunumde... onun dısında arkadasların dedıklerı de dogru seyler

üstteki onlar engelli degil yazısı gayet okunaklı orayı okuyan herkes alttada engelleniyorlar yazdığını anlayacaktır font konusunda dediklerinize fazla katılmıyorum.kolay gelsin

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışma hoşuma gitti. Tebrik ederim.

Ağırlıklı Görme engelli kardeşlerimiz içinse üç nokta ile vurgu yapabilirsiniz.

Emeğinize sağlık...

Bu da benim bir ara İzmir'li bir arkadaşım için hazırladığım Dergi kapağı :)

dergim.jpg

...

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışma hoşuma gitti. Tebrik ederim.

Ağırlıklı Görme engelli kardeşlerimiz içinse üç nokta ile vurgu yapabilirsiniz.

Emeğinize sağlık...

Bu da benim bir ara İzmir'li bir arkadaşım için hazırladığım Dergi kapağı :)

dergim.jpg

...

sizinkide çok güzel tebrik ederim

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
sizinkide çok güzel tebrik ederim

Teşekkür ederim. Bu tür çalışmaların çabada kalmaması temennisi ile...
Yapılması gereken o kadar çok şey var ki... İnsan Hakları yasasının dahi doğru dürüst uygulanmadığı güzel ülkemde iyiye dair her zaman bir şeyler olur umarım.

İyi çalışmalar...

th_e_mre

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
açıkcası biz grafiker arkadaşlar bile ordaki oturan adamın zihinsel özürlü olabileceğini normal düşünce tarzındaki insanın anlayabileceğini hiç zannetmiyorum yalnız konseptin tonları güzel olmuş ellerine sağlık birde o büyük ünlem işareti bir logo amblem değilse değişebilir bir şekildeyse lütfen el at çok kaba bir görünüme sahip

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
açıkcası biz grafiker arkadaşlar bile ordaki oturan adamın zihinsel özürlü olabileceğini normal düşünce tarzındaki insanın anlayabileceğini hiç zannetmiyorum yalnız konseptin tonları güzel olmuş ellerine sağlık birde o büyük ünlem işareti bir logo amblem değilse değişebilir bir şekildeyse lütfen el at çok kaba bir görünüme sahip

çalışmayı arkadaşların dediği gibide ilk haliylede gösterdim ilk hali çok begenilerek kabul gördü ilginize tesekkür ederim çalışmayı yüklerken gif olarak yükledim bildiğiniz gibi gifte biraz keskinleştiriyor orjinal halinde ünlemdeki geçiş yumuşak.kolay gelsin

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkür ederim. Bu tür çalışmaların çabada kalmaması temennisi ile...
Yapılması gereken o kadar çok şey var ki... İnsan Hakları yasasının dahi doğru dürüst uygulanmadığı güzel ülkemde iyiye dair her zaman bir şeyler olur umarım.

İyi çalışmalar...

bende öyle umuyorum herşeyimizle biz bir bütünüz

th_e_mre

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmayı arkadaşların dediği gibide ilk haliylede gösterdim ilk hali çok begenilerek kabul gördü ilginize tesekkür ederim çalışmayı yüklerken gif olarak yükledim bildiğiniz gibi gifte biraz keskinleştiriyor orjinal halinde ünlemdeki geçiş yumuşak.kolay gelsin

ben ünlemdeki geçişe yorum yapmadım tamamen şekliyle ilgilendim renk geçişlerinin öyle olmadığının farkındayım saygılarımla