Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arayüz tasarımlarım

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bazı şirketlere çizdiğim site arayüzleri yorumlarınızı,eleştirilerinizi ve gözünüze en hoş görüneni belirtmenizi bekliyorum...

konfor.jpg

marw.jpg

okeyto.jpg

bindalll.jpg

anasayfag.jpg

rnkullanmvebakm.jpg

glerinaat.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
beğendim.başarılarınızın devamını diliyorum.

ahmetsngr38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık özellikle unlu mamüller için yaptığın tasarım hoşuma gitti

karaveri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğinize sağlık ... birşeyle yapmışsınız ama.. renklerin ve materyallerin kullanımı. web sayfası için çok fazla dağınık bence... tüm çalışmalarınızda daha çok soğuk renkler görüyorum... birde bazı materyaller sanki varolduğu yer boş kalmasın der gibi konulmuş.. Ayrıca çok fazla alan israf ediyorsunuz... tamam alanı büyük kullanacaksanız oraya daha az materyalle daha şık görünümler elde edebilirsiniz.. örneğin sadece bir gökyüzü fotoğrafı ya bir ağaç resmi gibi... Konfor ve MD de arka planlar tamamen ofsayt diyebilirm. siteleri resmen yormuşsunuz.... bu zaten tarayıcılarıda yoracak bir davranı... sitelerin hızlı açılmasını engellemiş olacaksınız...

Umarım söylediklerimden alınmaz veya kırılmazsınız... 8 yıldır bu işi yapıyorum ve sadece kendii tecrübelerime dayanarak yaptım bu küçük yorumları ve size de belki birşeyler katar umuduyla.... iyi çalışmalar

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne demek,kırılmak olmaz herkes fikrini söyleyecek tabiki teşekkürler görüşlerin için,herkesin bakışı farklıdır,8 yıldır bu işi yapan birinin sitelerini görmek isterim bende,tecrübelisiniz birşeyler görmek öğrenmek adına incelemek isterdim.Sizede iyi çalışmalar...