Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arı Üyelik Hakkında...

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
Çok çabuk pes ediyorsun, benim çektiğim çileleri bilseydin bana hak verirdin.:)

Sevgili Özgüll arı üyeliği istemem deki asıl sebep; açtığım konulardaki linklere müdahele edebiliyor olduğumu düşünmemdi. Birçok konunun linki çalışmıyor ve ben bu konulara birebir müdahele edemiyorum. Bu da canımı sıkıyor. İnsanlar o an kendisine lazım olan dosyayı indiremediği vakit haliyle sıkıntı yaşıyor. maalesef böyle bir yetkisi yokmuş arı üyelerin. admin arkadaşların da işi gücü var linkleri hemen yenileyemiyor.

Yapacak bir şey yok.. ilerleyen zamanlarda tekrar arı üyeliği gündeme alırız.
yoksa linkleri arı üyelik şartlarına uygun hale getirmek sorun değil...

Güzel bir sohbetti.. Herkese teşekkürler..

hatceeee

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
hatceakdogan.tr.gg
Ya ben arı üyelik için başvurdum ama olmadı, onaylanmadı. Bir sürü paylaşım yapmışım neden onaylanmadı anlamıyorum.

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım.

bu maddeyi biraz daha açarmısınız. kendinize ait derken, kendi yaptığımız katalog, broşür, logo vs vs tasarımlarından mı bahsediliyor? ayrıca paylaşımlar üzerine grafikerler.net logosu koymak gerekiyor mu?

Son düzenleme:

grafik86

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende arı üye olmak istiyorum nasıl olcam

hsynoztrk

🌱Yeni Üye🌱
çevrimiçi destek msnde nasıl sağlanıyo bileniniz varmı ve arı üyelik nasıl olunuyo

eczane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olmak o kadar zor değilmiş ancak tabi hakkını vermek lazım :) Arı üyesin sonuçta çalışacaksın :)

efekan3

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler arkadaşlar biraz abes olacak ama ben grafikerliğe bayadır merak sardım ama bilgim ve tecrübem yok ne yazık ki kursa gidip bu yönde bir eğitim almayı düşünüorum kendime ve becerime güveniorum açıkçası ama hangi kursu seçmem konusunda tereddütlerim var referansı iyi olan bi yer istiorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim tşkler

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
nasıl olabilirim ve çevrimiçi desteği msnde nasıl sağlayabilirim
Arı üyelik başvuru şartları ilk mesajda yazıyor.

çevrimiçi destek msnde nasıl sağlanıyo bileniniz varmı ve arı üyelik nasıl olunuyo

Arama kısmından site için online iletişim yazıp arayınız.

bende arı üye olmak istiyorum nasıl olcam
İlk mesajı tekrardan okuyun lütfen.
arı üye olmak istiyorum
Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım.

bu maddeyi biraz daha açarmısınız. kendinize ait derken, kendi yaptığımız katalog, broşür, logo vs vs tasarımlarından mı bahsediliyor? ayrıca paylaşımlar üzerine grafikerler.net logosu koymak gerekiyor mu?
Logo koymak zorunlu.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Logo koymak zorunlu.

Mersinli33 mü desem, Teknomod mu desem, FurkanS mı desem, DownloadTR mi desem, hem Muğlalı hem maydanoz, bana hiç yabancı değil. :D:D:D

Bundan sonraki nikin 1001surat olsun. :D:D:D:D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Logo koymak zorunlu.
Ooooo Furkancım hoşgeldin, nerelerdeydin.:) Çok uzatma arayı bir dahaki sefere.:)

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Benzetmiş olma ihtimalimi görmezden gelip burası sohbet ortamına dönmeden gerekeni ilgililere bırakıp hoşçakal diyorum.:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hımm, ne kim? nbeyden bahsediyoruz? Sizi tanıyormuyum? :)

Sürekli nick değiştiriyorsun, kimden niye kaçıyorsun evladım? :D

Gerçi kaçamıyorsun da, huylu huyundan vazgeçmiyor ki, kendini belli ediyorsun. :D

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Benzetmiş olma ihtimalimi görmezden gelip burası sohbet ortamına dönmeden gerekeni ilgililere bırakıp hoşçakal diyorum.:)

Sürekli nick değiştiriyorsun, kimden niye kaçıyorsun evladım? :D

Gerçi kaçamıyorsun da, huylu huyundan vazgeçmiyor ki, kendini belli ediyorsun. :D

Kimseden kaçtığım yok siteye biraz ara vermek istedim admin'de yanlış anlamış hesabımı kilitlemiş. Hesaba giremiyorum kaç aydır iletişime geçiyorum olumlu bi sonuç yok yine kilit yiyecek hesap.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldin Furkan diyelim o zaman....

Kimseden kaçtığım yok siteye biraz ara vermek istedim admin'de yanlış anlamış hesabımı kilitlemiş. Hesaba giremiyorum kaç aydır iletişime geçiyorum olumlu bi sonuç yok yine kilit yiyecek hesap.

Bir gün Nasreddin Hoca’nın eşeği çalınmış. Can sıkıntısı içinde durumu komşularına anlatınca her kafadan bir ses çıkmaya başlamış.
Birisi “Hocam” demiş, “niye ahırın kapısına iyi bir kilit takmadın sanki?”
Bir başkası “Evine hırsız giriyor da senin nasıl haberin olmuyor?” diye konuşmuş.
Bir diğeri de “Hocam” demiş, “kusura bakma ama eşeğin çalınmasına en büyük sebep yine sensin. Çünkü doğru dürüst bir ahırın bile yok. Nereden baksan dökülüyor.”
Hoca kızmış, “Yahu” demiş, “iyi güzel de kabahatin hepsi benim mi?
Hırsızın hiç mi suçu yok?”

acımasız bir eleştiri yapmamalıyım
yavuz hırsız ev sahibini neden bastırır ki? :)

sen anladın Furkan:wink:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Yine de şanslısın bacayı açık unutmuşlar. :D