Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arıcılık ve Bal Festivali Afiş Çalışmam

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Arıcılık ve Bal Festivali Afiş Çalışmam

Yorumlarınız ? :rofl:

arclkfestivalirdwn01.jpg

Benzer konular

Ra_eM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım çok güzel tebrik ederim ben acemiyim ama bir iki eleştirim olsun :)

Üniversitenin logosunun arka planı transparan olsa daha hoş olmazmıydı ?
birde Organizasyon u kısaltmışsınız org olarak ama sonunda nokta koymak lazım değilmi? Birde Araştırma biraz solda kalmış...

Ben grafikerliğe yeni başlıyorum böyle böyle kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Belki benim gözüme takılanlar normaldir ama bende böyle böyle öğreneceğim :)

tebrik ederim çok hoş bir tasarım

Edit: birde sizinle msnden konuşabilirmiyiz bir kaç sorum olacaktı sizede özel msj atamıyorum mail adresimi bu yüzden nasıl ulaşabilirim size

deluxeland

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok sıradan bir çalışma olmuş. Yorumum malesef bu yönde.
İyi çalışmalar dilerim.

Nerelerde sıkıntı var ?

* "Konser" yazısı fontu
* Üniversite logosu ve tarih & organizasyon bilgilerinin olduğu bant
* Organizasyon içeriğinin bildirildiği paneller,konserler yazılarının fontu ve ikonları

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
@Ra_eM Yorumun İçin Teşekkür Ederim.

@deluxeland Sıkıntı Olan Yerleri Görüyorsun Ama Sıkıntıları Nasıl Düzelteceğimizi Söylemiyorsan ? Ben Ne Anlarım Bu Yorumdan ?

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Biraz acemi işi olmuş, zemine bal görseli at, üstüne bi arı, yaz yazıları gitsin.. en kestirme en kolay yol. O başlıktaki font hiç mi hiç olmamış. Her ne kadar festival dediğimiz şey eğlenceli bir şey ise de cidi bir organizasyondur. Yine esnek fakat daha oturaklı bir font kullanabilirdiniz. O açılış saatini kırmızı banda yerleştirmek hiç akıl karı olmamış, kaybolmuş, araki bulasın. Kocaman bir arının altında kocaman bir konser yazısı, sanki konseri arı veriyor gibi olmuş, yazının arıya yakın olması sanatçı görselleriyle arasındaki bağı zayıflatmış. Son olarak en alttaki satırı Y.Y.Ü. ile bloklamalısınız (soldan).
Biraz acımasız bir yorum oldu belki ama, birde bizim gözümüzden bakmak, geliştirmek ve eksikleri görmek istiyorsanız böyle...
Kolay gelsin efendim...

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Biraz acemi işi olmuş, zemine bal görseli at, üstüne bi arı, yaz yazıları gitsin.. en kestirme en kolay yol. O başlıktaki font hiç mi hiç olmamış. Her ne kadar festival dediğimiz şey eğlenceli bir şey ise de cidi bir organizasyondur. Yine esnek fakat daha oturaklı bir font kullanabilirdiniz. O açılış saatini kırmızı banda yerleştirmek hiç akıl karı olmamış, kaybolmuş, araki bulasın. Kocaman bir arının altında kocaman bir konser yazısı, sanki konseri arı veriyor gibi olmuş, yazının arıya yakın olması sanatçı görselleriyle arasındaki bağı zayıflatmış. Son olarak en alttaki satırı Y.Y.Ü. ile bloklamalısınız (soldan).
Biraz acımasız bir yorum oldu belki ama, birde bizim gözümüzden bakmak, geliştirmek ve eksikleri görmek istiyorsanız böyle...
Kolay gelsin efendim...

Bele Yorumlar Yap Canımı Ye :rofl:

Eleştirmek İçin Zaten Paylaşıyorum Hiç Bir Şey Mükemmel Değildir Ki :angel:

Yorumlarını Göz Önüne Alıyorum. :smile:

deluxeland

🏅Acemi Tasarımcı🏅
@deluxeland Sıkıntı Olan Yerleri Görüyorsun Ama Sıkıntıları Nasıl Düzelteceğimizi Söylemiyorsan ? Ben Ne Anlarım Bu Yorumdan ?

1- "KONSER" yazısının fontu çok ciddiyetsiz ve kötü. Daha ciddi bir font kullanmanı öneririm. Century Gothic , Calibri veya Myriad Pro işini görebilir.

2- Paneller , konserler vs. olarak listelenen bölümün başlık ikonları çok kötü. Amatörce duruyor. Daha sade bir şekilde ; örneğin bir nokta konulabilir.

3- Alt kısımda üniversite logosunun arkaplanı beyaz. Amatörlüğe direk bilet kesilmiş. Kırmızı arkaplan ise dümdüz çekilmiş hiçbir estetik yok. Biraz oval hatlar kullanmanı öneririm.

4- Açılış saati çok küçük ve alakasız bir yere yazılmış. Daha büyük ve alt kısıma yerleştirilmesi mantıklı ve doğru olan.

5- Aynı şekilde afişin sol tarafındaki boylu boyunca kırmızı şerit anlamsız olmuş. Biraz sanki afiş boş kalmasın diye çabalamış gibi gördüm.

Bunlar kendi şahsi düşüncelerimdir. Umarım bir nebze de olsa yardımcı olabilmişimdir.

İyi çalışmalar.

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
1- "KONSER" yazısının fontu çok ciddiyetsiz ve kötü. Daha ciddi bir font kullanmanı öneririm. Century Gothic , Calibri veya Myriad Pro işini görebilir.

2- Paneller , konserler vs. olarak listelenen bölümün başlık ikonları çok kötü. Amatörce duruyor. Daha sade bir şekilde ; örneğin bir nokta konulabilir.

3- Alt kısımda üniversite logosunun arkaplanı beyaz. Amatörlüğe direk bilet kesilmiş. Kırmızı arkaplan ise dümdüz çekilmiş hiçbir estetik yok. Biraz oval hatlar kullanmanı öneririm.

4- Açılış saati çok küçük ve alakasız bir yere yazılmış. Daha büyük ve alt kısıma yerleştirilmesi mantıklı ve doğru olan.

5- Aynı şekilde afişin sol tarafındaki boylu boyunca kırmızı şerit anlamsız olmuş. Biraz sanki afiş boş kalmasın diye çabalamış gibi gördüm.

Bunlar kendi şahsi düşüncelerimdir. Umarım bir nebze de olsa yardımcı olabilmişimdir.

İyi çalışmalar.

Görüşün Önemli Tabiki Teşekkür Ederim. :smile:

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu kadar çok font festivali olacağına daha samimi sempatik fontlar kullansaydında keşke arıyı da daha sempatik bir arıyla değiştirsen güzel olurdu.yinede emeğine sağlık