Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar acil lütfen power point

usey37

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba power point 2003 te sunu hazırladım yalnız office 2007 yüklü bi bilgisayarda açtım karakterlerin bazıları değişmişti. Bazı harfler farklı yazı karakteri ile görünüyordu. (ı ve ş gibi ), benzer şekilde 2007 de yaptığımı 2003 te yaşıyorum.... sebebi ne olabilir ve nasıl giderebilirim bu sorunu yardımlarınız için teşekkür ederim

Benzer konular

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eğer faklı görünen karakterler yanlızca Türkçe karakterler ise sorun sunuyu açtığın Office 2007 yüklü bilgisayardadır.Onun dışında aklıma gelen,power point 2003 de sununu hazırlayıp,bitirdikten sonra bir kaç değişik formatta kaydetme seçeneği var.Hangisini seçtiğine dikkat et.
İşin çok acilse tavsiyem,photoshopta transparan bir döküman aç,t tuşuna basıp,normal bir şekilde yazını yaz,sonra da dosyayı png dosyası olarak kaydet.Bu png dosyasınıda Powerpointteki sunu sayfana mouse vesilesi ile sürükle.Bunun kötü tarafı yazdığın text resim formatında olacağı için yazıyı yazdıktan çok sonra metinde bir hata görürsen düzeltme şansın yok.Ama acil durumsa dediğim gibi böyle dene...

vitalhaus

🌱Yeni Üye🌱
Yardım benden...

1-) Kardeşim 2007 yedi ile farklı kaydet var oraya girdiğinde 2003 seçersen sorun ortadan kalkar. önemli değil, bol şans

2-) BİRDE AÇTIĞIN PC'DE AYNI FONT YOK İSE ODA SORUN YARATIR FONTUDA YANINDA GÖTÜR YÜKLE SORUN ORTADAN KALKAR.