Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Art Director

mkcinar

🌱Yeni Üye🌱
İzmir Alsancak'ta ikamet ediyorum. 1994 yılından bu yana sektörümüze ait çeşitli alanlarda iş tecrübesine ve deneyimine sahibim. Yaratıcılığın ön planda olduğu gerçek reklam ajanslarında artdirector olarak çalışmak ve alanımda daha üst sıralara çıkarak farkımı ortaya koymak istiyorum. Benimle birlikte daha da yükselmek isteyen izmirli ajanslardan görüşme taleplerini bekliyorum.

Meslek Alanı:
Reklam, grafik tasarım ve masaüstü yayımcılık. Bilgisayarda iş üretiminden baskı aşamasına kadar gerekli tüm bilgi ve deneyim. (Grafik tasarım, vektörel çizim, dizgi, sayfa düzeni, montaj, film ve baskı çıkışları, ploter folyo kesim ve çizimleri, dijital baskı makineleri, fotoğraf ve ses düzeltmeleri, .prn, .ps, .pdf dosya hazırlama ve font sorunlarının çözümü).

Bilgisayar Bilgisi
Programlar :
İleri düzey: Adobe Photoshop, CorelDraw, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), baskı montaj programları, dijital baskı ve ploter kesim programları.
Orta düzey: Freehand, In Design, İllustrator ve ilgili çeşitli yardımcı program ve plug-in’ler, fotoğraf, ses ve multimedya programları.
İşletim sistemleri:
İleri düzey MS Dos, Windows; Orta düzey MacOS.
Klavye :
F Klavye. Düz yazılarda dakikada 400 vuruş. (Dk. 40-50 kelime)
Donanım :
PC bilgisayar parça seçimi ve montajı, her türlü program ve donanım kurulumu, Network ortamı, Monitör ve Baskı renk ayarları uyumlandırması, donanımı film çıkış ünitelerine göre yapılandırma, .prn-.ps-.pdf dosya hazırlama ve font sorunlarının çözümü, film çıkış (renk ayırımı) makineleri, profesyonel tarama (CMYK) ve kayıt cihazlarını basıma yönelik kullanma, çoklu sayfalı işlerde bilgisayar ortamında montaj, farklı bilgisayar sistemleri arasında (MAC-PC) ‘LAN’ bağlantısı, dosya dönüşüm ve aktarımları. Ploter kesim ve çizim makinelerini kullanma. Dijital baskı makinelerini kullanma. Baskı hazırlığı için gerekli matbaa bilgisi ve deneyimi.

birgülll

🌱Yeni Üye🌱
Bana bu numaradan ulaşırmısın

Moderatör tarafında düzenlendi:

farukcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.fcagla.com
İzmir Alsancak'ta ikamet ediyorum. 1994 yılından bu yana sektörümüze ait çeşitli alanlarda iş tecrübesine ve deneyimine sahibim. Yaratıcılığın ön planda olduğu gerçek reklam ajanslarında artdirector olarak çalışmak ve alanımda daha üst sıralara çıkarak farkımı ortaya koymak istiyorum. Benimle birlikte daha da yükselmek isteyen izmirli ajanslardan görüşme taleplerini bekliyorum.

İŞ buldunuz mu?