Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Avustralya - Vizyon

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
lezzethaberleravustralybp4.jpg

Avustralya

Oyuncular

Nicole Kidman (Lady Sarah Ashley) , Hugh Jackman (Mandıracı) , David Wenham (Neil Fletcher) , Bryan Brown (King Carney) , Bruce Spence , Jack Thompson (Kipling Flynn)

Kendisine miras kalan toprakları almak için gelen Lady Sarah, bölgenin yerlilerinden olan sert mizaçlı Drover ile aynı safta yer almak istemese de bir süre sonra buna mecbur kalacaktır. Bulundukları yerden çok uzakta olan bu dünya harikası topraklara varabilmek için uzun bir yol kat ettikten sonra şehrin Pearl Harbor’a saldıran Japon kuvvetleri tarafından bombalandığını öğrenirler.

On parmağında on marifet olan Avustralyalı dahi yönetmen Baz Luhrmann, daha önce senaryolarını da kendisinin yazdığı Romeo + Juliet, 1996 ve Moulin Rouge, (2001) gibi ses getiren yapımlarla izleyici karşısına çıkmıştı. Yönetmeni 7 yıl aradan sonra sinemaya döndüren Avustralya, heyecanın ve romantizmin dorukta olduğu, birbirinden çekici iki ünlü oyuncuyu buluşturmasıyla da merak uyandırıyor.

Tek kelimeyle mükemmeldi..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hımmm buna gitmeliyim teşekkürler emmst...

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Dün gece film alırken elime geçti, fakat almak içimden gelmedi. Konusunu okuduktan sonra ve seninde mükemmelli deyişin beni bu filme çekti.
teşekkürler bizleri aydınlattığın için.

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yönetmenin bütün filmlerini izlemiş biri olarak tereddütsüz tavsiye ederim ve gideceğim
moulin rouge' filmi ni de izlemeyen lere tavsiye ederim:smile:

:iloveyou:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Rica ederim..ben çok begendim tavsiye ederim.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Nicole Kidman filmlerinin neredyse hepsini izledim,ama son izlediğim 2 filmi felaketti,o yüzdende çok düşünmeme rağmen gitmemiştim bu filmine ,hayal kırıklığı yaşamamak için,ama madem güzel diyorsun gideriz :)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kaçırılmaması gereken bir film,tempo hiç düşmüyor filmde :)