Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
2050debalkolmak2zx6.jpg

Biraz amatörce oldu sanırım ama fikrimi yansıtabilmişimdir diye umuyorum :)

Solidworks, ve photoshop yardımları ile yaptığım bir şey :) İnşallah beğenirsiniz :)

Son düzenleme:

Benzer konular

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
24 Ocak 2050'nin Gazetesi

2050gazetesibitmiipg3.jpg

Arkadaşlar. Forumda yeni olduğumdan, hemde bu yarışmada bulunmak istememden kaynaklanan nedenlerle katılmış bulunuyorum... Şimdi... Bu afişte aklıma şunlar geldi... En çok etki eden reklam dünyada geçenlerde "Bosch"un reklamıydı. Biraz eski bir reklammış bu benim de haberim yoktu ama bu reklam gazetede yayınlanmış. Komple bir sayfaya verilmiş bu reklam. Ama sadece sayfanın tam ortasında çok ufak punto ile bir kaç cümle yazıyormuş. Bunu merak eden gazete okuyucuları da büyüteci alıp eline oreklamı, meraklarından okuyorlarmış. Bu afiş te o hesap oldu. Bir gazete seçtim. Hürriyet olmasının hiç bir nedeni yok. Sadece gazeteyi, Hürriyetin resmi internet sitesinde vermeleri büyük rol oynadı. Her neyse. Tarihin 24 Ocak olmasının da, bu fikrin aklıma geliş tarihi olması, İsterseniz gazetenin orjinalini de gösterebilirim. Ama sonuçta kıyas yarışması olmadığı için gereki görmedim. Her neyse... Konuya dönelim. Kendi hayalimde eğer böyle giderse 2050'de karşımıza gelecek, belki de gelemeyecek (küresel ısınmadan ötürü). Haberlerin hepsi yalan haberdir. Hepsini değiştirdim... Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum...

ajansnet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:D Ertuğrul Özkök Abimiz 2050'de hala genç olacakmı :D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet güzel fikirler yakalamaya çalisiyorsun ama bunlari birbirine karistiriyorsun galiba :)

Ama gelecek var, devam diyorum.

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
3. Çalışmam: 42 Tur Sonra

42tursonrase6.jpg

Yapılan çalışmalara bakarken bir şey dikkatimi çekti. Herkes (İstisnalar kaideyi bozmaz) 2050'yi vurgulamış. Ben ise 2050 ye kalan zamanı vurgulayarak dikkatin daha çok çekilebileceğini düşündüm 42 yıl demek 42 tur demek... 42 yılın geçmesi, kişisel olarak o kadar kısa olmayabilir ama toplumsal olarak seneler çok çabuk geçiyor. Bu yüzden 42 yıl hiçbirşey değil...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yapılan çalışmalara bakarken bir şey dikkatimi çekti. Herkes (İstisnalar kaideyi bozmaz) 2050'yi vurgulamış. Ben ise 2050 ye kalan zamanı vurgulayarak dikkatin daha çok çekilebileceğini düşündüm 42 yıl demek 42 tur demek... 42 yılın geçmesi, kişisel olarak o kadar kısa olmayabilir ama toplumsal olarak seneler çok çabuk geçiyor. Bu yüzden 42 yıl hiçbirşey değil...[/QUOTE]

evet güzel vurgulamışın kardeşim sende bayağı işvar :D çok beğendim çalışmalarını başarıların devamını diliyorum emeğine sağlık

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmaların çok iyi ama son çalışmada asıl vurgulamak istediğin küresel ısınma olmuş bence.
2050 yılındaki balığı göremedim onda
Başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...