Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basit bir hikaye...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Bir hikaye yazmak istedi canım, yazdım. Okudukça sildim, tekrar yazdım..! Kelimeleri kalemimde hissetmek istedim, dökülenler bir zırvadan ibaretti. Biraz karmaşık olsun dedim, döndüm baktım bir daha, hayat yeterince karmaşık dedim, sildim.

Gökyüzüne baktım yıldızları görme umuduyla, o kadar azlar ki, uzaklar... Sen o kadar uzaksın, bir o kadar da yakın, işte kanatan buydu gözlerimi...

Acı veriyor düşünmek, sadece güzel günlerin anısıyla gülmeye çalışmak, tekrar gelebileceklerini ama gel gör ki, kaybolacaklarınıda bilmek...

Bir hikaye yazmak istedim oysa, sonu olmayan, silmek istemediğim bir hikaye, yeşili, maviyi barındırsın istedim. Bu sefer de döndüm sordum kendime, böyle bir hikaye gördüm mü daha önce?

Basit bir hikaye, tüm istediğim çok basit bir hikaye, öyle yalandı ki elimdekiler..! Şimdi öyle bir kapanıyor ki gözler, hissettiklerim hiçlik, boşluk, çaresizlik, şimdi öyle bir dökülüyor ki kelimeler, acı, sessizlik, kimsesizlik...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
ne kadar içli gördüm kardeşimi bugece
eline sağlık kardeşim :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Nice zamanlar yazar sonrada siler siler atarız yazdıklarımızı...İyi bilirim.
Kaleme bağımlı her insan bi an durur...Başlar içinden geçenleri yazmaya...
Çünkü huzuru böyle arar...
Yada huzur bize böyle yarar...

Yüreğine sağlık kardeş...Organik olmuş :)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
nasıl bi hikaye istediğini bilmiyorum ama çok hoşuma gitti cnm...hikayen ne olursa olsun umduğun basit ama seni mutlu eden hikayeye en yakın zaman da kavuşman dileğiyle...kalemine yüreğine sağlık...

KaSeM

🌱Yeni Üye🌱
Eğer sen yazdıysan çok güzel devam etmelisin ...

terapiZEZE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçektende basit bir hikaye varmı bu hayatta okuduğumuz her hikayede bir karmaşalık var yokoluş var ama basit herşeyi olduğu gibi anlatan bir hikaye varmı acaba (çok güzel yazmışsın aklıma takıldı şimdi :)