Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baskı Alma hakkında yardım..

By.AsTR

🌱Yeni Üye🌱
yaklasık 100 tane jpg resmi var bunlar 18x18 rezonansıda 300 e ayarlı.A4 e ikişer tane olacak şekilde Basılması ve rezonanslarının da 150 yedüşerilmesi gerekiyor. Ancak JPG oldğundan baskıya giderken kendi boyutlarında çıkmıyor. PhotoShoptan teker teker ayarlayıp gönderiyorum. Ve çok vaktimi alıyor. Bunun varmıdır kısa bir yolu.

Teşekkürler...

Benzer konular

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
corel'e atip istediğin ölçüde ayarla önce sayfalara döşeyip sonra da pdf'ye çevirip tek seferde bas (corel'den direk'de basar ama yazicinin rami düşükse uzun sürer) ya da word'e cagirip düzenle word'ten yolla sonucta baska pratik yol yok sanirim.

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
sitede arattırırsanız action oluşturmayla alakalı dersler mevcut.anladığım kadarıyla sizin işinizi action'lar çözer.

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en iyi ebatlandırmalarınızı corel ile sağlayabilirsiniz... mm ayarlamalar ile çözüme kavuşturursunuz

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
photoshopda actıon atayarak veya corel toplu ölçeklendirme macrosu ile bu işlemi kısa sürede ve zahmetsizce yapabilirsiniz.

7000ap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Photo Shop ta action ayarlaman yeterli... Daha sonra eps kaydederek fazla değer kaybı olmadan corel e aktarıp çıkışlarını da alabilirsin.. (eps yapma sebebi jpeg formatına göre eps nin corel e aktarımının daha hızlı olması).. Kısaca zaman tasarrufu... Bunları uygularsan resimleri ölçülendirme ve corel aktarımı ile baskı süresi 15 dk kadardır...

By.AsTR

🌱Yeni Üye🌱
Action oluşturarak Çözdüm işi,Gecikmişte olsa teşekkürlerimi kabul edin.