Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bayan yardımcı grafiker (İZMİR)

ayln

🌱Yeni Üye🌱
BEMAR Grafik Tasarım Okulu (2009 Ağustos) sertifikasına sahibim. Kullanabildiğim programlar: illustrator, photoshop, corel, freehand, indesign ve ayrıca ms office programları.

Gelişime, yeniliğe ve grup çalışmasına açığım. Yetiştirilmek üzere İzmir içerisinde kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum(fulltime yada parttime). Henüz bu alanda bir deneyimim yok.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

ayln

🌱Yeni Üye🌱
mesajım hala günceldir. izmirde grafiker olmak gerçekten çok zor herhangi bir ücret talep etmiyorum en kısa zamanda bi işe girip bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

muzzy85

🌱Yeni Üye🌱
merhaba izmir gaziemirde yeni acılmış bir ajansız bobin etiket, katalog, broşür, açık hava reklamcılığı v.s gibi çalışmalar yapıyoruz bizimle görüşmek isterseniz karanfil_mk@hotmail.com adresinden ulaşabilirisiniz...

AMMADEUS

🌱Yeni Üye🌱
Mrb, matbaa ve reklam üzerine yeni işyeri açtım, (buca)
yardımcı bir grafiker arıyorum arayın görüşelim..
Ahmet 420 45 65 0535 695 97 44

zeynep.2009

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

iş yerimiz bornovada, serigraf baskı ,iletişim: zeynep ,GSM:0507 953 86 13

bilgenc

🌱Yeni Üye🌱
İlan hala güncel ise hello('at')adincrea.com adresine cvnizi gönderirmisiniz.

selman1234

🌱Yeni Üye🌱
BEMAR Grafik Tasarım Okulu (2009 Ağustos) sertifikasına sahibim. Kullanabildiğim programlar: illustrator, photoshop, corel, freehand, indesign ve ayrıca ms office programları.

Gelişime, yeniliğe ve grup çalışmasına açığım. Yetiştirilmek üzere İzmir içerisinde kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum(fulltime yada parttime). Henüz bu alanda bir deneyimim yok.

mrb selman_atas35@hotmail.com u eklerseniz bir görüşürüz

mustafac76

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar,
Bilgisayar ve reklam sektorunde faaliyet gösteren bir firmayız. Grafik konusunda bizimle grup içersinde çalışmak isterseniz telefonunuzu bekliyorum. saygılarımla
mustafa 0.530.879 54 14 - 224 80 07