Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilgisayar Arıyorum. Hangisini Tercih Etmeliyim?

Ç@ğl@

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhaba, bilgisayar araştırıyorum ve yanımda sürekli taşıyabilmek için 13-14 inch bilgisayar almak istiyorum. Şuanda bazı mağazalarda kampanya var. LENOVO IDEAPAD 320S 81BN004FTX CORE i5-8250U 1.6GHZ-8GB RAM-256 SSD-14''-2GB VGA W10

Video montajı yapmayacağım fakat Adobe programlarını bu bilgisayarda rahat kullanabilir miyim? Bu bilgisayarı kullanan veya başka bir bilgisayar tavsiyesinde bulunabilecek olanlara şimdiden teşekkürler.. (Bütçem en fazla 3000 civarı)

emperorimp

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle U Serisi işlemciden gündelik ev kullanımı için istemiyorsanız uzak durmanızı tavsiye ederim. Hangi U nerede yazıyor derseniz 8250U. Bu harfler aslında size ne tür bir bilgisayar olduğuna dair büyük ipuçları veriyor. U serisi bilgisayarlar daha az güç tüketmeye odaklu üretiliyorlar. Size tavsiyem uygun fiyat aralığında HQ serisi bir bilgisayar bakmanız. Hali hazırda Lenovo Ideapad 500-15ISK i5 6200U 2.4ghz kullanıyorum ve performans konusunda Illustrator kullanırken fazla olmasada özellikle Photoshop kullanırken sinir bozucu olabiliyor.