Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilgisayar firması katalog kapağı

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
henüz tamamlamadım ilk izlenimlerinizi söylerseniz ona gore çalışmama devam etmek istiyorum.. şimdiden teşekkürler

kapakkucukbd9.jpg

teknik olarak problemler de olabilir bu tür çalışmalar yapmadımçok fazla tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim arkadaşlar

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
Ön kapakta logoyu küçük kullanmışsın firma yazılarınıda büyük tam tersini deneyebilirsin, arka kapaktada adresler büyük ve 2 karakter kullanmışsın birascık uyumsuz gibi geldi gözüme . emeğne sağlık . .

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
hmm.. mantıklı:) teşekkür ederim deneyeceğim

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bikaç deişiklik yaptım çalışmada sanırım biraz daha iyi oldu:)

serdara5girwv7.jpg

crazydream

🌱Yeni Üye🌱
bence son çalışman hoş olmuş fakat aşağıdaki rengi değiştirirsen daha hoş olucak gibi geldi bana emeğine sağlık

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sol mavı ok bugulnmıs gıbı duruyo arka plandakı gecısten dolayı dıkkat et bunlara :D

ahmetkilic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sanaltrabzon.com
bence birinci çalışma daha zarif ama arka kapaktaki adres ve maili alt alta almayı dene sol tarafa önkapakta da yazıyı ikiyana yasla ve sağtarafa al logoyuda ona ortala
bide önkapaktaki zemin rengini ters (mavi altta) olarak deneyebilirsin iyi çalışmalar.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu nasıl arkadaşlar benim içime en çok bu sindi:)
kkfx1.jpg

dolunay_m83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadas bilgisayar firmasına yapıyosun bence olmamış biraz daha bilişimle ilgili şey koy bence... arka kapaktaki adres de ne öyle kocaman... kibar olsun ufak bisi...

Son düzenleme:

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
daha değişik modern bir tasarım daha hoş olur logosuna uyan bir tasarım olabilir buraya logo güzel

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
evet, şu anda çalışma sade olmuş...bence evet ya görsel yada techno arka zemin kullanın...denemek birfayde var;

iyi çalışmalar

ayse_07

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım çalışmandaki arka adres yazıların yani büyük olmuş genelde 12 punto ile yazılır.ve ikili adres var alta alta yazmak yerine araya ince cizgi çekip yan yana yazarsan bence daha hoş görünecek...logo güzel logodan yola çıkarak ön kapakta vektörlerden yararlanıp bi tasarım oluşturabilirsin başarılarının devamını dilerim....

lvn_dsgn

🌱Yeni Üye🌱
hoş ama fazla sade sanki.Ön kapakta zemin de tramlı resimler kullanabilrsin bence bilişim,teknoloji,pc ortamlarının vs.. bulunduğu birde arka kapakta web adreslerin adresle aynı fontta olması belki daha hoş durabilir orada bir karmaşa olmuş gibi duruyor adreslerin yanında kullanmış olduğun logoyu adreslerin üzerindede ortalayabilirsin.İyi çalışmalar saygılar.