Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilgisayar seçimi için Yardım

maruwari

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, illustrasyonla uğraşıyorum sadece photoshop kullanıyorum ve kendime bir masaüstu bilgisayar alacağım. Fakat hangi özelliklerine dikkat etmeliyim bilmiyorum. Toplama mı almalıyım yoksa markaların hazır sistemleri daha mı iyidir? Toplama diyorsanız nasıl bir sistem kurmamı onerirsiniz? Bütçem 2000-2500 tl arasında fakat önerileriniz üzerine biraz daha ekleyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular

tasarlayan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,

i5 veya İ7 ve 6gb alman iyi olur, ya ''kasa + ekran'' olarak topla ya da direkt ''all in one'' al. All in one almak en mantıklısı

Son düzenleme:

maruwari

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,

i5 veya İ7 ve 6gb alman iyi olur, ya ''kasa + ekran'' olarak topla ya da direkt ''all in one'' al. All in one almak en mantıklısı

teşekkürler. fakat all in one olmasının daha rahat taşınabilir olmasından başka bir yararı var mıdır?

tasarlayan

🌱Yeni Üye🌱
kasa aldığında bir süre sonra harıl harıl ötmeye başlayabilir, all in one ise sessiz ve istediğin yere götürebilirsin

maruwari

🌱Yeni Üye🌱
kasa aldığında bir süre sonra harıl harıl ötmeye başlayabilir, all in one ise sessiz ve istediğin yere götürebilirsin

öncelikle cevabın için teşekkürler ayrıca Türkiye'nin em büyük grafiker topluluğundan bir kişinin cevap vermesi de ironik.