Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Benzer konular

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Linux bildiğiniz diğer işletim sistemleri gibi (windows xp, vista) bir işletim sistemi.

Evimdeki b.sayarda pardus kullanıyorum. Türk yazılımcılarının elinden çıktığını düşündükçe daha bir hoşuma gidiyor. Tavsiye de ederim..

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Adobe ve diğer firmaların ürünleri linuxta direkt kullanılabiliyor olsaydı herhalde windows ve mac os kullanan pek grafiker kalmazdı. Bende hiç düşünmeden geçerdim.

Linuxun diğer bir sorunuda çok fazla sürüm olması ve standartların bir türlü sağlanamaması. Ve de son kullanıcın çok daha fazla yazılımsal şeyi bilmesi gerekmesi, bence

Bu sorunları olmasa diyicem ama o zamanda tekelleşmiş olur linux ruhu kalmaz. Sanırım server ve yazılımcılar haricinde linux hep marjinal kalmaya devam edicek.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık kardeşim sanırım bu gidişle linuxe geçiş dönemi başlar bu dolar böyle devam ederse =)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Adobe ve diğer firmaların ürünleri linuxta direkt kullanılabiliyor olsaydı herhalde windows ve mac os kullanan pek grafiker kalmazdı. Bende hiç düşünmeden geçerdim.

Linuxun diğer bir sorunuda çok fazla sürüm olması ve standartların bir türlü sağlanamaması. Ve de son kullanıcın çok daha fazla yazılımsal şeyi bilmesi gerekmesi, bence

Bu sorunları olmasa diyicem ama o zamanda tekelleşmiş olur linux ruhu kalmaz. Sanırım server ve yazılımcılar haricinde linux hep marjinal kalmaya devam edicek.

linux'ta adobe programlarını çalıştırabilir miyiz? yada nasıl çalıştırırız?...

https://www.grafikerler.net/linux-programlari-t68.html#post331 Buyrun burada ki emulatör program ile istediğiniz windows programınızı linux işletim sistemine de kurabilirsiniz.

tunctolgahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.webkaynak.biz
Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık. Peki bir sorum olacak; Benim elimde şimdi Pardus var onu kursam, driverlarımın yüklenmesinde bir problem oluşur mu?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık. Peki bir sorum olacak; Benim elimde şimdi Pardus var onu kursam, driverlarımın yüklenmesinde bir problem oluşur mu?

Pek sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Fakat olaki bir sorun ile karşılaşırsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...

Yalnız normal sisteminizdeki dosyalarınızın yedeklerini almayı unutmayınız.

gs100

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar burdan inmiyor güneceleyimmm