Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir tane daha

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Daha önce tasarlamış olduğum yarışmanın 4. afiş denemesi. Her seferinde farklı şeyler denemeye çalışıyorum. Artık benim için o kadar öğretici ve geliştirici oldu ki, bir türlü bırakamıyorum. İlk kez bir konu üzerine bu kadar grafik yapıyorum. Beğeni ve yorumlarınıza...

yenitasarim.png

minerva00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hortkulukavcisi.com
Çok iç açıcı görünüyor renkler filan amaa böyle düzenli olmalarına rağmen yine de öne çıkma problemi varmış gibi, gerçekten vurgulanmak istenen öğe eksik, hepsi aynı duruyor. Belki de yazıların fazlalığından kaynaklanıyordur.. Eline sağlık (=

redarch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kalabalık ama gözü yormuyor anlatılmak istenilen gayet açık bence güzel anlatmışsın...bir sorun var oda ödül bölümü ilk bakışta biraz kopuk duruyor...

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bunu yapmak için neredeyse bir hafta boyunca düşündüm. Paylaşalı epeyde olmuş fakat hiç cevap gelmemişti. Artık ümidimi yitirmek üzereyken sizlerin yorumları geldi. Öncelikle değerli yorumlarınız ve ince düşüncenizden dolayı teşekkür ederim. Söylediklerinizi değerlendirecek olursak, üst kısımda belki önemli yerleri farklı renklerle ön plana çıkarmak daha iyi olabilir, ödül kısmının kopukluğu ise yeşil çizgiden kaynaklanıyor olabilir. Bunları değiştirerek bakmayı deneyeyim birde. Sanırım daha güzel bir sonuç ortaya çıkacaktır. İyi çalışmalar.