Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Blog tema yapım konusunda yardım?

ArdaMetesar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, HTML ve CSS bilgimin yanında birazda PHP biliyorum. CSS ile kendime bir site tasarlaya biliyorum. fakat bunu blogger'a nasıl koyacağım? Koymaktan şartım yaptığım tasarımın üzerine blogger'da yazdığım konular gidecek. Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi günler...

Benzer konular

ArdaMetesar

🌱Yeni Üye🌱
*Şu şekilde, hazırladığım site teması üzerine Blogger'a yazı yazınca yazdığım yazı otomatik olarak gelecek.

Sezgindesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
grafikdersleri.net
Merhabalar;

Söylemek istediğinizi net olarak anlayamadım ancak sanıyorum ki BLOGGER bir sisteme tema yapmak istiyorsunuz. Başlangıç olarak sıfırdan kod yazmaya çalışmak yerine şuan amatörlerin sıklıkla kullandıkları ARTİSTEER programını tavsiye ediyorum. Kullanışlı ve fonksiyonel olarak bu program ile blogger sisteminizi canlandırabileceksiniz. İncelemeniz için linki aşağıda paylaşıyorum.

ARTİSTEER

Ancak programı full sürüm olarak indirmeniz çok önemli. Aksi takdirde özene bezene hazırladığınız çalışma yok olabilir. Umarım faydalı olur. Saygılarımla...

ArdaMetesar

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar;

Söylemek istediğinizi net olarak anlayamadım ancak sanıyorum ki BLOGGER bir sisteme tema yapmak istiyorsunuz. Başlangıç olarak sıfırdan kod yazmaya çalışmak yerine şuan amatörlerin sıklıkla kullandıkları ARTİSTEER programını tavsiye ediyorum. Kullanışlı ve fonksiyonel olarak bu program ile blogger sisteminizi canlandırabileceksiniz. İncelemeniz için linki aşağıda paylaşıyorum.

ARTİSTEER

Ancak programı full sürüm olarak indirmeniz çok önemli. Aksi takdirde özene bezene hazırladığınız çalışma yok olabilir. Umarım faydalı olur. Saygılarımla...

Öncelikle merhaba, evet doğru anlamışsınız bu arada blogger sistemina blog teması tasarlamak istiyorum. Artiseer programı bilgisayarımda yüklü, fakat artık editörlerden kurtulmamın zamanı geldiğini düşünüyorum yoksa olduğu yerde sayıklayacağım. Wordpress sistemiyle bu yapıla biliyormuş dedi bir kaç arkadaş. Acaba bu şekilde mümkün müdür? site yazmakta-tasarlamakta sorun yok. Onu CSS-JS yazarak yapa biliyorum. sorun yazdığım temayı, blogger'a uygun bir şekilde aktarmakta.