Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bonsu Blog Tasarımı (PNG)

leveliye

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar,
Tasarım işlerine daha yeni yeni başlıyorum.Ciddi anlamda uğraştığım tek tasarım diyebilirim.
Yalnız daha öğreneceğim çok şey var.Sizlerden isteğim bu tasarımı eleştirmeniz...
Örneğin benim içime sinmeyen tek yer footer
Footer'ı değiştireceğim.
Fontu,renkleri,yerleşimi herşeyi eleştirin.Bu tasarımı kodlatıp kullanmayı düşünüyorum.
Bonsu Blog Tasarım;

Şimdiden teşekkürler...

Salamander

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rasitbolukcu.com
Konuyu açtıktan 20 dk sonra başlamışssınız şikayete, biraz erken olmamış mı. Konuyu açar açmaz baksak bile adam akıllı eleştri yapabilmek için bile neredeyse 20 dk gerekir. Yaptığınız çalışma ile ilgili heyecanlısınızdır, bu nedenle de hemen yorum almak istemeniz normal. Ben de boyle oluyorum bir şeyler yapınca. Ama yine de şikayet etmek, forum ölmüş vs. demek pek tarzım değil.

Neyse çok uzatmadan tasarımınızla ilgili fikirlerimi belirteyim. Bence footer dahil gayet hoş bi tema olmuş. Renkler, gölgeler, kullandığınız arkaplanlar hoş. Reklamları yerleşimi ile ilgili bir kaç tavsiyem olabilir sadece. Footer'a reklam bence hoş olmamış. Bir de sidebardaki reklamlar çok klasik olmuş. Neredeyse tüm ücretsiz temalarda aynı yerde aynı boyutta reklamlar var. Reklamlar için daha farklı yerler denerseniz bence daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Dediğim gibi reklam yerleşimleri dışında beğendiğim bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.

leveliye

🌱Yeni Üye🌱
Hayır ama bu foruma her konu açtığımda 0 yorum...Üstünden 1 ay geçiyor.
Yorumun için teşekkürler bu temayı kullanabilir miyim?
Yani kullanışlı mı?

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Footer kısmını tekrar gözden geçirirsen güzel olacak. Emeğine sağlık. Arkadaşın da dediği gibi tek reklam orda soyutlanmış boş kalmış :)

leveliye

🌱Yeni Üye🌱
Footer için acele ettim.Biliyorum :)
Teşekkürler arkadaşlar...