Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

boykot.

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
geçtiğimiz yıl, 40 şair arkadaşlarla birlikte ortak bir şiir yazmıştık (gazze matemi) . bu basında da yer aldı... bu bir anlamda ülkenin düşünen ve üreten byenilerinin ortaya koymuş olduğu bir tepkiydi, karşı duruştu....

sanatkar insanların da benzer şeyler yapmasını umud ediyorum.

"neler yapabiliriz" diye soran arkadaşlar olmuş.

ben şahsen tasarlayacağım afişleri (konu ile alakalı hat çalışması, fotoğraf ya da tasarım olabilir) maddi imkanım elverdiği ölçüde çoğaltıp, protestoların yapıldığı yerlerde dağıtmayı düşünüyorum. ayrıca konsolosluğun duvarına yapıştırmayı... bunun için de medya ile işbirliği yapmayı düşünüyorum...

katılımcı arkadaşlar olursa eğe, irtibatta olurlarsa bu konuyu organize edebilirim...

selam ile...

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
seve seve tasarım yaparım.iletişim bilgisi vermek yasak sanırım ama bu konuda adminlerinde sagduyulu olacagına eminim.mail adresim workmedya@gmail.com

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
hocam hem konuyu güncel tutmak hemde aklıma gelen bişeyi yazmak istedim.grafiker arkadaşlarla ortak çalışıp (rekor)devasa büyüklükte bir çalışma yapabiliriz.bu sayede hem sivil toplum örgütüydü aydınıydı sanatçısıydı halkıydı parlementeriydi her kesimden destek alabilir hemde işin ucunda rekor olunca dünya medyasındada yer alabiliriz.çok kapsamlı çalışma ve zaman gerektiren bi iş olsada yapılabilir diye düşünüyorum

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
olabili...
biraz daha bekleyelim bakalım... katılımcılara göre bir şeyler yapabiliriz... çok olması da gerekmiyor zaten. inanmış bir kaç kişi yeterli.

Chndgnci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
unutuldu mu? yeterli ilgi mi gelmedi yada ne oldu... yada yapacak hiç mi birşey yok..